00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Dubový nábytok nová línia

Moderný dubový nábytok kolekcia nová línia určený do jedálne a obývačky

Dobrý deň prajem , vďaka naším neustálim vylepšeniam vo výrobe, logistike, plánovaní a získavaní nových zdrojom sme dosiahli zníženie ceny nábytku z dubu pre kolekciu Nová Línia . Celý túto úsporu sme sa rozhodli premietnuť do zníženia ceny pre obľúbené kolekciu nábytku z masívu . AKCIA je časovo limitovaná – ak uvažujete vymeniť nábytok a rozmýšľate nad nábytkom z dubu takáto ponuka tu už veľmi dlho nebude. Ceny sú už upravené pri produktoch. Platné na objednávky od 12.9.2022

Dubový nábytok s úspechom využijete v celom interiéri a v akomkoľvek štýle. Nábytok z dubu dokáže skvele prepojiť atmosféru remeslá s modernosťou a vkusným štýlom.  Dubový nábytok  do jedálne a obývacej izby sa stane dominantou vášho interiéru.  Nákupom u nás máte garantovanú  kvalitu a dlhú životnosť. Nábytok je vyrobený z toho najlepšieho dubového masívu s použitím najnovších technológií.  

luxusný nábytok Nábytok do obývačky

Nábytok do obývačky z dubového dreva

Moderný dubový nábytok do obývačky. Ak hľadáte reprezentatívny dizajn, nábytok z dubového dreva patrí k tomu najlepšiemu čo je v súčasnej dobe možné kúpiť na slovenskom trhu s nábytkom. Ak máte záujem o luxus, prestíž a eleganciu v našej ponuke nájdete kompletnú zostavu pre vašu obývaciu stenu z masívu.

Komody z dubového dreva, vitríny z dubového masívu ale aj knihovníčky majú svoje čaro ktoré si vás určite získa. Nábytok z čistého dreva je ekologický a vyrobený v harmónii s prírodou. Počas dlhého obdobia budete vo svojom interiéry cítiť príjemnú vôňu lesa.  

Nábytok do obývačky z dubového dreva bude poctivo slúžiť dlhé roky bez straty kvality. Vekom nábytok z dubového dreva nestráca na elegancii dokonca môžeme povedať že svojou patinou získava na hodnote . Povrchová úprava – olej nemecký výrobca LIVOS. Dubový nábytok do obývačky a jedálne vyrobený modernou  technológiou, ktorá zabezpečí dlhoročné užívanie s minimálnou starostlivosťouStarostlivo a svedomito  sme hľadali dokonalý nadčasový tvar a luxusný dizajn nábytku . Dovoľte nám predstaviť kolekciu nová línia ktorá sa stane ozdobou vášho interiéru.   Zloženie kolekcie nová línia : Predné a vrchné časti nábytu dvierka a skelet sú vyrobené z dubového masívu. Korpus nábytku poličky a bočný panel sú vyrobené z dubovej drevená dyhy. Sklet a nohy tvorí dubový masív . Moderný nábytok do obývačky kolekcia nová línia.    

Dubový nábytok bol vyvinutý a vyrobený v spolupráci s poprednými dizajnérmi v Nemecku a Taliansku na jeho tvorbe pracuje kooperácia firiem z Nemecka, Poľska a Slovenska. Firma nábytok Mirek je výhradný predajca a spolutvorca kolekcii dubový nábytok pre Európsky trh.

V našej ponuke nábytku do obývačky nájdete:

  • Vitríny so sklom
  • Jedálenské stoly z masívu
  • Príborník
  • Televízne komody
  • Luxusné drevené komody

Položiek 41 do 43 z 43 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne