00 421 910 855 888 

Dubový nábytok rio / SALE

Moderný dubový nábytok - nová kolekcia RIO - Novinka pre rok 2016 dostupná už v predstihu. 

Sledujeme najnovšie trendy v oblastí dizajnu, preto sme pre Vás v spolupráci  pripravili pre novú kolekciu dubového nábytku s názvom RIO. Stále viac populárny minimalistický štýl, kde aj veľké kusy nábytku pôsobia čo najútulnejšie dojmom. Hranaté a dokonalé vypracované tvary  a vynikajúca nemecká povrchová úprava sú základom profesionálne vypracovaného nábytku do obývačky a interiéru.  Presklené vitríny majú na zadnej Stene nádherný tehličkový vzor z dubového dreva. Vrchnej bočné dosky majú parketový vzor. Nábytok je kombinovaný dubovým drevom s prírodnou dubovou dyhou. Predné šuplíky sú vyrobené z dubového dreva, vrátane vnútorných korpusov. Bočné vrchnej dosky SÚ vyrobené z prírodnej dyhy dubovej.  Nábytok pôsobí moderným a elegantným dojmom.  Je určený do spálne, obývačky a jedálne. Veľkou výhodou je že nábytok sa dodáva už zmontovaný okrem skrine, postele a jedálenského stola . Nábytok JE Dostupný v farbách prírodný olej dub pálenie. Samozrejmosťou je samo-zatvaranie šuplíkov a dvierok SOFT-STOP. 

Nábytok

Tradícia, dokonalosť a nadčasový dizajn o tom je moderný dubový nábytok. V našej ponuke nájdete kompletné a luxusné zariadenie pre svoju obývačku, spalnú, ale aj jedáleň. Nechajte sa uniesť čarom prírody, renomovaný dizajnéri z Nemecka navrhli nábytok ktorý sa stane ozdobou vášho interiéru a obývačky.  

Moderný nábytok do obývačky z kolekcie RIO je určený pre klientov ktorý majú záujem, aby ich domov mal eleganciu , šarm a nadčasový a zároveň tradičný dizajn inšpirujte sa dubovým nábytkom z novej kolekcie RIO.  Ak máte záujem o vyšší štandard potrpíte si na prepracovaných prvkoch a dokonalej povrchovej úprave tak ste naši zariadenie vašej domácnosti . Nábytok je možné vyhotoviť vo variante olej – ( nemecká firma LIVOS - prvý svetový výrobca prírodných farieb, skúsenosti vo výrobe viac ako tri desaťročia ) alebo dub páleny. 

Moderný nábytok

Položiek 13 do 16 z 16 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne