00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Drevené postele

Drevené postele 

Štýlové drevené manželské postele - Príjemný deň začína noc predtým

Úspešný deň môže začať ihneď po tom ako sa kvalitné cez noc zrelaxujete. Dokonalý spánok je základ dobrej nálady, a vykročenia do pracovného dňa tou správnou nohou. Skúsime vám poradiť ako si vybrať dokonalú posteľ ktoré je pevná, pohodlná a spĺňa aj vaše dizajnové predstaví.  

Drevené postele vyrábame od roku 2007, za ten čas sme prešli mnohými vylepšeniami od výrobných techník až po personálne obsadenie, v súčasnosti zamestnávame najlepší tým stolárov a dizajnérov ktorý robia svoju prácu so srdcom. Dokonalý produkt vzniká tvrdou prácou a myšlienkou že to čo robíte je správne, u nás je na prvom mieste zdravý spánok, na výrobu posteli používame čisté drevo najvyššej kvality ktoré nemá kazi, suky a iné anomálie na povrchovú úpravu ekologické moridlá ktoré sú zdraviu nezavädne.  

V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už potrebujete vysokú posteľ pre starších alebo dlhú posteľ pre vysokých ako výrobca nábytku vám vieme vždy poradiť. Už pri projektovaný nábytku myslíme na to aby bol výrobok estetický, dizajnovo nadčasový a plne funkčný po dlhé roky.

V našej ponuke nájdete :

  • Borovicové postele
  • Moderné manželské postele
  • Luxusné dubové postele
  • Rustikálne postele

Prečo kúpiť drevenú posteľ ? 

  • Drevené postele boli vždy najpopulárnejší druh nábytku v spálni. Naše postele vám ponúkame v mnohých farbách a povrchových úpravách, postele z masívu majú dlhoročnú tradíciu už z čias našich starých rodičov. Vo výrobe dodržiavame tradíciu a dodávame inováciu.
  • Ak vám imponuje sila a stabilita, drevená posteľ je jednou z najlepších možností. Medzí základnú charakteristiku masívu patrí pevnosť a trvácnosť. Drevené postele sú najlepšou investiciou do vášho zdravého ekologického spánku po mnoho !
  • Drevené postele majú predovšetkým veľmi jednoduchý tvar ktorý je nadčasový a dizajnovo imponujúci.  Typické sú čisté línie ktoré budú v móde veľmi dlho.

Ak sú vaše financie obmedzené odporúčame vám borovicové postele z masívu , ktoré sú ekonomicky výhodou voľbou aj keď je borovice mäkké drevo konštrukcia je nahrnutá tak aby nosný rám postele vydržal aj nadmernú záťaž. Pre náročných sú v našej ponuke luxusné dubové postele alebo moderné manželské postele z brezového masívu.  

Typy postelí

Názov

Šírka cm

Dĺžka cm

Miesto /  osoba 

Poznámka

Twin/Single

99

190

99 x 190

Malá posteľ určená pre bežnú potrebu pre jednu osobu            

Twin Extr / Long

99

203

99 x 203

Pozor posteľ vyžaduje neštandardné prádlo                                                                                                                          

Full/Double

137

190

69 x 190

Stačí pre jednu vačšiu osobu alebo dve menšíe osoby

Queen

152

203

76 x 203

Najvhodnejšia manželská posteľ 

King

152

198

76 x 198

Dostačujúca pre dve velké osoby aj dĺžkou                              

Super King

182

198

91 x 198

Veľká manželská posteľ pre vaše pohodlie 

Moderné manželské postele z čistého dreva - cenník

Drevená manželská posteľ moderná

Návod na montáž postele