Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Nábytok

Drevený nábytok – keď je kvalita na prvom mieste

Sme hrdí že sme tu pre Vás, už viac ako 20 rokov. Od začiatku sme sa zamerali výhradne na masívny drevený nábytok. Sme rodinný  podniku s tradíciu. Našim prvoradým cieľom je vždy spokojný zákazník. Predávame kvalitný drevený nábytok vyrobený modernou technológiou so srdcom a skúsenosťou .  Rozhodli sme sa spojiť silu prírody s našim kvalitným a prvotriednym postupom vo výrobe, aby sme Vám mohli ponúknuť viac ako 15 kolekcií dreveného nábytku. Našu ponuku neustále rozširujeme o nové modeli z európskych metropol.  Vyberte si aj vy nábytok  z našej ponuky a staňte sa členom prémiového klubu priaznivcov zdravého ekologického bývania.


Ak sa práve rozhodujete nad zariaďovaním Vašeho bytu, domu, hotela alebo inej prevádzky či záhrady, poprípade uvažujete nad zmenou interiéru alebo jeho doplnením, určite by sme Vám poskytli kvalitnú radu, vybrať si drevený nábytok. Navyše v spolupráci a komunikácii s profesionálmi, ktorí sa venujú jeho výrobe, máte zaručené, že použitie dreveného nábytku bude dlhodobo poskytovať svoju eleganciu a štýl.

Za odborníkmi z uvedenej oblasti ďaleko chodiť nemusíte. Stačí navštíviť internetový portál www.nabytokmirek.sk. Rodinná firma, ktorá svoju činnosť zahájila v roku 1992 už 19 rokov plní požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Produkcia je zameraná na výrobu dreveného nábytku z masívu a zákazníci môžu využiť tie najlepšie ceny na trhu vďaka nakupovaniu priamo od výrobcu, čím ušetria svoje financie. Nákup sa dá realizovať prostredníctvom internetového košíka, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne.

V e-shope na  www.nabytokmirek.sk majú záujemci prehľadnú ponuku dreveného nábytku, ktorý je v kategóriách podľa použitého druhu dreva a oblasti využitia pre interiér alebo exteriér. Nábytok je predstavený v kvalitnom obrázkovom prevedení s možnosťou priblíženia náhľadu. Dopĺňa ho veľmi dôležitý detailný popis, ktorí poskytuje klientovi potrebné informácie o výrobku. Na nákupnom portáli tiež môžete využiť rýchľu voľbu nájdenia nábytku pomocou zadania kľúčového slova vo vyhľadávacom panely. Celý nákupný e-shop je dizajnovo príjemne ladený, prehľadný a svojou jednoduchosťou naplní očakávania svojich zákazníkov na najvyššej úrovni, ktorí môžu prostredníctvom zbierania bodov využívať lacnejšie nákupy. Dôkazom spokojnosti je tiež dovoz nábytku priamo k Vám tak ako na Slovensku tak aj po celej Európe.

Vitajte na  www.nabytokmirek.sk. Nábytok s jedinečným šarmom a charakterom masivného dreva čaká práve na Vás.

Prosím pozrite si aj našu ponuku záhradný nábytok .

Urobte si masívnu zmenu nábytku .

Spôsobov, ako si skrášliť interiér bývania, je dostatočný počet. Jedným z nich môže byť zmena alebo doplnenie nábytku. Vy, ktorí máte radi atmosféru dokonalosti a kvalitného dizajnu sa môžete motivovať priamo na webovom portáli www.nabytokmirek.sk, ktorý je zameraný na výrobu nábytku z masívu. Tentokrát sme navštívili sekciu “rustikálny nábytok“.

Len tak na začiatok sa prejdite po svojom byte alebo dome, zastavte sa v každej miestnosti a so zatvorenými očami si skúste predstaviť premenu nábytku. Hovoríte, že fantázia pracuje? Určite Vám teda môžeme odporučiť investície do kvalitného rustikálneho nábytku. Ten má svoju veľkolepú charakteristiku v ponímaní starožitného prevedenia, ktorá dodáva bytovému dizajnu skutočne zaujímavú tvár. Môžete si vybrať z početného sortimentu, akým sú postele, skrine, nočné, počítačové či konferenčné stolíky, komody, jedálenské stoly, kuchynské lavice, stoličky, police, vitríny, truhlice, príborníky alebo prekrásne drevené stojany na víno. Nábytok je možné pre klienta sformovať na mieru. Povrchová úprava rustikálneho nábytku je ošetrená prírodným voskom. K dispozícii máte rôzne farebné prevedenia od klasického hnedého odtieňa či veľmi populárneho bieleho, poprípade ich kombináciu.

20 ročné skúsenosti v produkcii jasne dokazujú, že nábytok z masívu je v najvyššej kvalite, ktorú podporujú ceny priamo od výrobcu. Objednaný a zakúpený tovar je dopravený na určené miesto podľa želania zákazníka. V eshop-e www.nabytokmirek.sk si na svoje určite prídu priaznivci, ktorým sa páči prevedenie nábytku v starožitnom – rustikálnom štýle. Neváhajte a poďte sa inšpirovať objemnou krásou dizajnu.

 

Trendový svetlý nábytok má svoju eleganciu

Pohľad na moderný dubový nábytok prezrádza jeho štýlovo-čistý dizajn. Výnimočná kvalita prevedenia a vysoká úžitková hodnota sú na prvých priečkach tohto nábytku z masívu. Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí ocenia kombinácie dubového dreva s použitím prírodných olejov a voskov a špecifickú eleganciu, doporučujeme Vám navštíviť webový obchod www.nabytokmirek.sk. V ňom Vás čakajú prekrásne dubové kolekcie nábytku, do ktorého sa hneď zamilujete.

Kuchyňa s dubovým stolom, stoličkami a príručnými taburetkami, poprípade jedálenskými lavicami vdýchne Vašemu bytovému priestoru svoju štýlovú jedinečnosť. Celková koncepcia dubové nábytku z masívu je vhodným moderným prvkom pre ktorúkoľvek miestnosť. Doplnky ako počítačový stolík, moderná alebo televízna komoda pre náročných či elegantná priestorová knihovnička sú toho jasným dôkazom. Bytové priestranstvo si tiež môžete doladiť malými i veľkými úžitkovými komodami a vitrínami. Pri zariaďovaní reprezentatívnych priestorov či kancelárií s dubovým nábytkom môžete len okúzliť, pretože pôsobí dizajnom aktuálneho storočia.

Dubové drevo okrem svojho kúzelného vzhľadu poskytuje aj nadštandardnú kvalitu svojou pevnosťou, čo zaručuje maximálnu životnosť nábytku z masívu. Výrobca prostredníctvom portálu www.nabytokmirek.sk zaručuje jeho bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť a najvyšší možný novodobý trend. Taktiež sú pre zákazníkov pripravené akcie a bezkonkurenčné ceny, ktoré sa oplatí využiť a zlukratívniť si tak pohodlie svojho bývania s nádherným dubovým nábytkom z masívu.