Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Doprava

Doprava,  výnaška a montáž 

Nejeden zákazník internetových obchodov zažil nepríjemné prekvapenie v podobe potlčeného, alebo rozbitého tovaru, doručeného niektorou z prepravných spoločností. Následné reklamácie a ťahanice o náhradu škody potom človeku len zbytočne zožierajú čas i nervy, a mnohokrát sa svojich práv ani nedomôže preto firma nábytok mirek zabezpečí exkluzívnu bezpečnú dopravu priamo ku Vám domov dopravu zabezpečuje firma Ing Igor Mirek - MI - 1  ako garančný a zmluvný dopravca firmy MIREK nábytok. Tovar si môžete po doručení skontrolovať , vždy dbáme na precíznu kontrolu pred expedíciou a to isté platí aj pre profesionálne a ochotné  doručenie – v rámci ľudských síl . Keďže sme firma ktorá ma sídlo v Košiciach a zabezpečujeme predaj a dopravu v 4 európskych krajinách na ceste máme vždy 2 ľudí , ktorý sú ochotní. Sú však nábytky – skriňa, príborník, kredenc .. ktoré majú váhu prevyšujúcu ľudské sily , v tom prípade potrebujeme pomoc zákazníka pre spoločný ciel – bezpečne doručenie a vynesenie nábytku z masívu .

Výhody bezpečnej dopravy 

 • Nábytok priamo ku vám domov
 • Rozvoz kamkoľvek po Slovensku i Česku
 • Dostatočne dopredu viete, kedy prídeme
 • Vyškolený personál poradí a pomôže
 • Istota nerozbitého a nepoškodeného tovaru

Cena dopravy nabytokmirek.sk (vrátane DPH) kamkoľvek na SR:

   
   
Slovenská republika  
Východné Slovensko  19 Eur
Stredné Slovensko  24 Eur
Západné slovensko  29 Eur
   
Česká republika  
  Praha , Stredné Čechy  100 Eur
  Západné Čechy  100 Eur
  Stredná Morava  100 Eur
  Severná Morava,Južná Morava,Východné Čechy  100 Eur

 

Objednávky pre Českú Republiku doporučujeme robiť na webe : https://www.nabytekmirek.cz/

Vynáška nabytku

Základom pre vynesenie nábytku je prispôsobenie priestoru a terénu . Dovoľujeme si vás upozorniť že dopravná firma  nepreberá zodpovednosť za poškodenie stien , schodov alebo, podlahy pri vynáške nábytku ktorý je zmontovaný a nemá dostatočný priestor na manipuláciu. Pracovníci našej firmy sú ochotný pomôcť najlepšie ako je v ich silách , ale keďže sa jedná o nábytok z masívu je potrebná a vítaná aj asistencia zo strany klienta pre spoločný záujem a cieľ - doručenie nábytku bez poškodenia na tovare a domove.  Dopravná firma si vyhradzuje právo neuskutočniť vynášku pri ktorej zamestnanci  vykonávajúci výnos zhodnotia že to technicky alebo fyzicky nie je možné . Ak máte pochybnosť o priestore je možné si dohodnúť konzultáciu .  

Cena  výnašky nabytokmirek.sk (vrátane DPH) Do sumy 2000 eur 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

MONTÁŽ :  

Každý kus nábytku ktorý je možné aby bol doručení v Monte – doručujeme poskladaný , klient sa s montážou netrápi . Montáže je potrebná pri nábytku ktorý nie je možné transportovať vcelku  - postele , skrine . Nábytok obsahuje kompletný spojovací materiál a presný návod.  Montáž nábytku v súčasnosti neposkytujeme .