00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Novinky

Novinky zo sveta bývania

Zaujíma vás, čo nového sa deje v oblasti dizajnu? Aký nábytok je momentálne trendy a čo je zdravé a vhodné pre vaše bývanie? Prinášame vám tipy, triky, zľavy, rady, akcie aj inšpirácie, vďaka ktorým si dokážete skvalitniť svoje domovy. Ako vhodne podčiarknuť moderný štýl v každej miestnosti vašej domácnosti? Ako správne vyberať rustikálny nábytok? K čomu sa hodí koloniálny štýl? Aký materiál uprednostniť pri kúpe nábytku? Ako vybrať účelne zariadenie do svojej záhrady? Čo sa hodí na terasu, alebo balkón? Na našej stránke nájdete všetky potrebné informácie pre krajší a útulnejší interiér aj exteriér.

Vďaka radám získaným priamo od skúsených odborníkov a výrobcov si môžete svoje bývanie zdokonaliť jednoducho, rýchlo a za primeraný peniaz. Predsiene, obývačky, kuchyne, spálne, detské izby, aj pracovne. Každá miestnosť vašej domácnosti môže byť premenená na priestor, v ktorom sa dobre budete cítiť vy, vaša rodina aj priatelia.Či už vás láka luxusný vzhľad, alebo uprednostňujete jednoduché a čisté línie, ak máte pochybnosti ako pokračovať v zariaďovaní svojej domácnosti, nechajte si poradiť a vychutnajte si harmóniu a pozitívnu energiu vlastného bývania.

Novinky na našej stránke sa vám oplatí sledovať, pretože vás pravidelne oboznámime nielen s tipmi pre dokonalé bývanie, ale prinášame vám aj informácie o aktuálnych akciách a výhodných zľavách prostredníctvom ktorých môžete pri zariaďovaní svojich domovov uskutočniť výhodné nákupy. Majitelia domov, bungalovov, bytov, záhrad, aj chát – pre všetkých máme inšpirácie na kvalitné bývanie.

Pretože len v peknom a zdravom bývaní, môže byť zdravé aj vaše telo a duša.

Nábytok.

Nejeden z nás sa vo svojom živote už pokúšal zariadiť si svoj domov nábytkom. Nakoľko každý z nás je odlišný, domácnosť zariaďujeme podľa svojich individuálnych potrieb. Ako si zariadiť svoj domov tak, aby sme sa v ňom cítili čo najlepšie? Veď predsa je to miesto v ktorom budeme tráviť čas aj niekoľko hodín denne a nie je práve najpríjemnejšie, ak sa vo svojom vlastnom dome necítime dobre. Vďaka nábytku sa môžu naše pocity razantne zmeniť, práve nábytok vytvára v dome príjemnú atmosféru slúžiacu na relax s rodinou, poprípade vhodné podmienky pri práci. Nakoľko je každá miestnosť v dome jedinečná (spálňa, kúpeľňa, jedáleň, detská izba...), zariaďovanie celého bytu či domu nábytkom je veľmi vyčerpávajúce. Zariadenie preto rozdeľujeme do viacerých skupín podľa využitia a to napríklad na nábytok spálňový, jedálensky, kuchynský, či nábytok do obývačky. Už pred samou kúpou nábytku by ste mali mať predstavu, aký materiál , farbu by mal mať Váš ideálny nábytok.

Vďaka veľkému výberu nábytku, ktorý sa každým jedným dňom zväčšuje, máte veľmi mnoho možností výberu. Ak však ani toto neuspokojí vaše požiadavky a vybavenie do domácnosti si predstavujete úplne inak, máte aj ďalšie možnosti. Môžete sa napríklad obrátiť na zákazkovú výrobu nábytku, tá je určená na vyhovenie všetkým potrebám počnúc rozmermi, materiálom či farbami. Nesmieme zabúdať na to, že bude o čosi drahšia, no v každom prípade budete nadmieru spokojný. Ak je pre Vás veľmi ťažké zariadiť si dom či byt môžete si objednať niekoľko katalógov o bývaní, kde istotne načerpáte inšpiráciu. V prípade že sa so zariaďovaním nechcete zbytočne zaťažovať a lámať si nad tým hlavu, môžete sa obrátiť na architekta, ktorý si s tým určite poradí. V dnešnej dobe predajcovia využívajú počítačové programy, ktoré Vám nasimulujú , ako bude vypadať vaša izba, ktorú zariaďujete , z rôznych pohľadov. Samozrejme to niečo stojí, avšak veľa predajcov nábytku ponúka túto službu zadarmo. Nezabúdajte na to, že aj po vyčerpávajúcich dňoch výberu vhodného nábytku vám neurobí nič iné takú veľkú radosť , ako pozerať sa na svoj krásny zariadený domov.Prechádzať podľa