00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Nábytok do obývačky VIGO

 

Nábytok do obývačky VIGO

Dubový nábytok do obývačky, spálne  a jedálne VIGO  už v predaji

Dobrý deň prajem , vďaka naším neustálim vylepšeniam vo výrobe, logistike, plánovaní a získavaní nových zdrojom sme dosiahli zníženie ceny nábytku z dubu pre kolekciu VIGO . Celý túto úsporu sme sa rozhodli premietnuť do zníženia ceny pre obľúbené kolekciu nábytku z masívu . AKCIA je časovo limitovaná – ak uvažujete vymeniť nábytok a rozmýšľate nad nábytkom z dubu takáto ponuka tu už veľmi dlho nebude. Ceny sú už upravené pri produktoch. 

Ak ste aj vy milovníkom kvalitného a luxusne pôsobiaceho nábytku do obývačky tak ste na správnej adrese. Predstavujeme vám novinku pre jeseň/zima nadčasový nábytok do obývačky v modernom štýle.  Obývacia zostava Vigo je vyrobená z prémiových materiálov v nádhernom dizajne, ktorý je možné ľubovoľne kombinovať. Skutočne „exkluzívny a dizajnový“, to sú hlavné prívlastky dubového nábytku z našej najnovšej kolekcie pre rok 2020 - VIGO. Vybrať si môžete buď kompletnú obývaciu zostavu, alebo si ju dokonca vyskladať podľa vlastných predstáv. Kolekcia Vigo obsahuje široký sortiment nábytku ako sú :  televízne komody, vitríny, regály a skutočné štýlový konferenčný stolík. Samozrejmosťou sú dvierka a šuplíky s tichým zatváraním soft-close.

Kolekcia Vigo je vyrobená v kombinácii dubového dreva a prírodnej dubovej dyhy. Kde zloženie nábytku je z prednej strany šuplíky / dvierka sú dubové drevo, vrchná doska je prírodná dubová dyha a vnútorný korpus a boky nábytku sú vyrobené z prírodnej dubovej dyhy. Nábytok je ošetrený kvalitným prírodným Nemeckým olejom Livos. Nábytok je vyrobený v spolupráci s našou firmou a Poľskou firma kde finálny produkt je každý kus nábytku skutočné originálnym kúskom tej najvyššej kvality.Osvetlenie je už dodávané v cene nábytku pri kusoch, ktoré ho obsahujú. Výberom nábytku zo série VIGO si vyberiete nielen nádherný a exkluzívne nábytok, ale aj naše viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti nábytku. Nábytok sa dodáva už zmontovaný.

Dubové drevo je kráľovský materiál, ktorý sa používa už stáročia a jeho kvalita je overená generáciami. Drevený nábytok lety speje do krásy a získava na jedinečné hodnote. Dubové dreva je kráľovský materiál ma vynikajúce vlastnosti a je zárukou dokonalého prírodného nábytku. Nádherná prírodná štruktúra, ktorá lety dozrieva do jedinečnej krásy. Drevo je starostlivo sušené, máme záujem starať sa o naše životné prostredie preto všetko drevo je s certifikátom FSC.

Je nám cťou predstaviť Vám zimnú kolekciu 2020. Jej súčasťou je aj dubový nábytok do obývačky VIGO. Exkluzívny a dizajnový nábytok do obývačky vyrobený najmodernejšou technológiou s nadčasovým dizajnom a zameraním sa na detail . Dubový nábytok Vigo je určený predovšetkým do obývacej izby, kde v rámci typov nábytku nájdete televízne komody, vitríny, regály a skutočné štýlový konferenčný stolíky. Kolekcia Vigo sa vyrába na najmodernejších CNC strojoch a všetky šuplíky a skrinky disponujú zatváracím systémom soft-close. Súčasťou nábytku je aj osvetlenie . Svojou dokonalú povrchovou úpravou lahodí nejednému oku. Celá kolekcia je povrchovo ošetrená Nemeckým ekologicky nezávadným prírodným olejom Livos, čo predstavuje kvalitnú a elegantnú povrchovú ochranu dubového nábytku. Korpus nábytku tvorí kvalitná a exkluzívna dubová dyha s jednotnou štruktúrou predná strana nábytku je vyrobená z dubového masívu . Táto kolekcia je dokonalou synchronizáciou moderného dizajnu interiérov európskych veľkomiest za uvádzaciu cenu .

 

Položiek 1 do 40 z 45 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne