00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Jedálenské stoličky

Jedálenské stoličky sú presne tým nábytkom, ktorý robí z kuchyne či jedálne miesto, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. Rodina či zákazníci vašej reštaurácie alebo penziónu vám kľudne odpustia málo posolenú polievku. Ale nepohodlnú stoličku určite nie!

Jedálenská stolička musí byť predovšetkým pohodlná

Jedáleň sa stala centrom moderného domu. Obvykle je dnes srdcom hlavného obývacieho priestoru, ktorý spája kuchyňu a obývačku do jedného celku. Pokiaľ máte kuchyňu a obývaciu izbu oddelenú, je zas jedálenský kút miestom, ktorý povyšuje kuchyňu na priestor, kde sa schádza celá rodina a to určite častejšie, než len na nedeľný obed. Z toho dôvodu sú kladené vysoké nároky na stoličky. Jedálenská stolička musí byť predovšetkým pohodlná, kvalitná a obstáť v modernej kuchyni aj pokiaľ ide o dizajn. Plastové a kovové stoličky v jedálni nikdy neurobia takú parádu, ako kvalitné drevené jedálenské stoličky. Drevo dáva obytnému priestoru atmosféru a spolu s čalúnením stoličky poskytuje potrebné pohodlie. Jedálenské stoličky našej firmy Nábytok Mirek vám ponúkame v modernom, v tradične rustikálnom, aj v súčasnosti v tak obľúbenom retro štýle. Kvalitné drevená konštrukcia stoličiek zaisťuje pevnosť a bezpečnosť. V ponuke máme celodrevené jedálenské stoličky, ale aj drevené stoličky s čalúnením z textilu alebo kože.

Jedálenské stoličky: drevené sú symbolom tepla domova

Poctivé masívne drevo spolu so skvelým dizajnom robí z našich stoličiek perly interiéru. Či už bytu, domu, reštaurácie alebo penziónu. Stoličky jedálenské vyrábame z brezového, borovicového a dubového masívu. Pokiaľ si zakladáte na detailoch, máte príležitosť drevo stoličiek doladiť s materiálom kuchynskej linky, s materiálom pracovnej dosky, s podlahou alebo s ďalším jedálenským a kuchynským nábytkom. Kompletný jedálenský nábytok, jedálenské stoly, vitríny a príborníky sú taktiež súčasťou našej ponuky.

Najobľúbenejšie stoličky do jedálne: vsaďte na čalúnenie aj jedálenské kresielka

Zákazníkmi najobľúbenejšími jedálenskými stoličkami sú naše jedálenské stoličky s podrúčkami, ktoré nájdete v ponuke aj pod názvom jedálenské kreslá. Tie ponúkame v dreve aj ako čalúnené. Hitom je tiež jedálenská stolička biela v štýle francúzskeho vidieku. Obľúbenými sú aj jedálenské stoličky drevené v retro štýle. Rohová jedálenská lavica do modernej jedálne nepatrí. Ale máme pre vás skvelú modernú čalúnenú lavicu Gloria, ktorú môžete doplniť unikátnymi dizajnovými retro stoličkami Gloria. Naše jedálenské stoličky z masívu milujú po celej Európe. A svetový dizajn zo Slovenska teraz máte možnosť pozvať aj pod svoju strechu. Rodina patrí k spoločnému stolu a s našimi drevenými stoličkami sa od neho nebude chcieť nikomu vstávať.

Položiek 1 do 20 z 169 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne