Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Jedálenské stoličky

Jedálenské stoličky sú presne tým nábytkom, ktorý robí z kuchyne či jedálne miesto, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. Rodina či zákazníci vašej reštaurácie alebo penziónu vám kľudne odpustia málo posolenú polievku. Ale nepohodlnú stoličku určite nie!

Jedálenská stolička musí byť predovšetkým pohodlná

Jedáleň sa stala centrom moderného domu. Obvykle je dnes srdcom hlavného obývacieho priestoru, ktorý spája kuchyňu a obývačku do jedného celku. Pokiaľ máte kuchyňu a obývaciu izbu oddelenú, je zas jedálenský kút miestom, ktorý povyšuje kuchyňu na priestor, kde sa schádza celá rodina a to určite častejšie, než len na nedeľný obed. Z toho dôvodu sú kladené vysoké nároky na stoličky. Jedálenská stolička musí byť predovšetkým pohodlná, kvalitná a obstáť v modernej kuchyni aj pokiaľ ide o dizajn. Plastové a kovové stoličky v jedálni nikdy neurobia takú parádu, ako kvalitné drevené jedálenské stoličky. Drevo dáva obytnému priestoru atmosféru a spolu s čalúnením stoličky poskytuje potrebné pohodlie. Jedálenské stoličky našej firmy Nábytok Mirek vám ponúkame v modernom, v tradične rustikálnom, aj v súčasnosti v tak obľúbenom retro štýle. Kvalitné drevená konštrukcia stoličiek zaisťuje pevnosť a bezpečnosť. V ponuke máme celodrevené jedálenské stoličky, ale aj drevené stoličky s čalúnením z textilu alebo kože.

Jedálenské stoličky: drevené sú symbolom tepla domova

Poctivé masívne drevo spolu so skvelým dizajnom robí z našich stoličiek perly interiéru. Či už bytu, domu, reštaurácie alebo penziónu. Stoličky jedálenské vyrábame z brezového, borovicového a dubového masívu. Pokiaľ si zakladáte na detailoch, máte príležitosť drevo stoličiek doladiť s materiálom kuchynskej linky, s materiálom pracovnej dosky, s podlahou alebo s ďalším jedálenským a kuchynským nábytkom. Kompletný jedálenský nábytok, jedálenské stoly, vitríny a príborníky sú taktiež súčasťou našej ponuky.

Najobľúbenejšie stoličky do jedálne: vsaďte na čalúnenie aj jedálenské kresielka

Zákazníkmi najobľúbenejšími jedálenskými stoličkami sú naše jedálenské stoličky s podrúčkami, ktoré nájdete v ponuke aj pod názvom jedálenské kreslá. Tie ponúkame v dreve aj ako čalúnené. Hitom je tiež jedálenská stolička biela v štýle francúzskeho vidieku. Obľúbenými sú aj jedálenské stoličky drevené v retro štýle. Rohová jedálenská lavica do modernej jedálne nepatrí. Ale máme pre vás skvelú modernú čalúnenú lavicu Gloria, ktorú môžete doplniť unikátnymi dizajnovými retro stoličkami Gloria. Naše jedálenské stoličky z masívu milujú po celej Európe. A svetový dizajn zo Slovenska teraz máte možnosť pozvať aj pod svoju strechu. Rodina patrí k spoločnému stolu a s našimi drevenými stoličkami sa od neho nebude chcieť nikomu vstávať.

Prechádzať podľa

Položiek 1 do 40 z 161 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne

 

Moderné jedálenské stoličky pre pohodlné sedenie

Pri jedle a posedení  v kuchyni ci jedálni s rodinou, alebo priateľmi je základná vec mať veľký rodinný jedálenský stôl a  pohodlne jedálenské stoličky, ktoré nám zabezpečia komfort pri sedení . Inak totiž jedlo nechutí tak výnimočné lebo myslím na nepohodlné sedenie . Preto je správny výber jedálenských stoličiek tak dôležitý a každý z nás ma inú preferenciu . Veľký výber jedálenských stoličiek a stolov do kuchyne v Nábytok Mirek zaručuje, že si z toľkých tvarov, dizajnov a materiálov vyberie naozaj každý. Po viac ako 25 rokoch sme sa stali špecialisti na kvalitné a pohodlné sedenie .  Stoličky by mali byť stabilné, ale nemali by byť ťažké , majú byť pohodlné ale nemôžu byť príliš mäkké . Aj keď sa to zdá pomerné jednoduché – výber správnej stoličky do jedálne je alchýmia kde je potrebné aby veci boli navzájom prepojené  . Dôležité je aj to aby stoličky ladili  s ostatným vybavením v interiéri. My sme veľmi dobrí vo výrobe dubových stolov do jedálne a ku nim vyrábame aj výnimočné dubové jedálenské stoličky ktoré sú celodrevené, alebo majú istú formu čalúnenia.  Jedálenské stoličky by mali umožňovať pohodlné sedenie vo viacerých pozíciách. Dôležité je aj operadlo, ktoré poskytuje oporu chrbtu až do oblasti ramien. Za extra komfortné sa považujú stoličky s podrúčkami, oceňujú ich najmä seniori, pretože sa z nich dobre vstáva a poskytujú dôležitú oporu pre ruky aj počas sedenia . Stoličky s podrúčkami k sebe potrebujú dostatočne vysokú dosku stola, aby sa pod stôl dali zasunúť a nezaberali zbytočne veľa miesta, je to síce len detail ale ak máte malú kuchyňu treba myslieť aj na priestor . V našej ponuke sú veľmi výrazne zastúpene  čalúnené stoličky , ktoré majú pevnú konštrukciu, ale skrývajú svoj komfort v sedáku – kde sa vytvorilo centrum pohodlia. V našej ponuke nájdete aj celodrevené stoličky, kde aj sedák aj operadlo sú vyrobené z masívu, ich výhodou je jednoduchá údržba a pevnosť.  Vo firme Nábytok mirek môžete nájsť aj stoličky, ktoré majú čalúnené operadlo a drevenú masívnu konštrukciu  . Dizajnové  stoličky vynikajú hravosťou a nadčasovým  dizajnom. Nájdete u nás aj stoličky na ktorých je možne sa otáčať deti ich priam milujú. Každopádne stoličky s možnosťou rotácie si vás získajú spojením čalúneného sedadla a operadla s kovovými nohami: sú jednoducho elegantné a moderné .

Obľubené farby stoličiek . 

Žltá stolička do jedálne  Šedá  Stolička do jedálne  Stolička Moderná  Dubová stolička

 dubová stolička

Výhody nákupu stoličky do jedálne vo firme Nábytok Mirek

Nákup jedálenských stoličiek priamo u výrobcu prináša množstvo výhod pre zákazníkov: sme presvedčený, že dosahujeme vyššiu kvalitu ako konkurencia naše vlastné meno sme si dali do názvu firmy čo je maximálna záruka, že svoju prácu robíme veľmi poctivo a seriózne.  Vždy máme tendenciu produkovať stoličky s dôkladnou pozornosťou k detailom vzhľadom na pomer ceny a kvality . Priamo sa zúčastňujeme pri výrobe  90 % našich jedálenský stoličiek , mnoho z nich vyrábame priamo my a naši zamestnanci, niektoré modely stoličiek sa robia  v spolupráci s našimi partnerskými fabrikami za nášho dozoru, kooperácie a tvorby. Všetky stoličky sú vyrobené v EU .   

 

Prispôsobenie podľa potrieb: Zúčastňujeme sa takmer všetkých väčší výstav nábytku nie len v Európe , a sledujeme najnovšie trendy , v ponuke máme najmodernejšie materiály tak aby sme zákazníkovi priniesli jedinečnú súhru kvalitný , ceny a nadčasovosti.

Priamy kontakt s výrobcom: Komunikácia priamo s výrobcom umožňuje rýchle a efektívne riešenie prípadných problémov alebo otázok. Nemusíte sa spoliehať na prostredníka, čo uľahčuje proces nákupu a zabezpečuje vám priamu podporu od odborníkov. Lepšia cena: Nákup priamo u výrobcu môže byť finančne výhodnejší, pretože vynechávate prostredníka a jeho prípadné provízie alebo marže. To môže viesť k atraktívnejším cenám za vysoko kvalitné produkty. Garancia autenticity a záruka: Nakupujete-li priamo u výrobcu, môžete si byť istí autenticitou produktov a získať rozšírenú záruku. Výrobcovia často poskytujú dlhšie záruky a služby po predaji, čo vám poskytuje väčší pokoj a istotu. V prípade ak sa vám aj po skončený záruky zlomí nožička... 90 % modelov vyrábame dlhšie ako 5-8 rokov, teda vám vieme náhradný diel zadovážiť a nemusíte kupovať stoličku novú.

Možnosť prehliadky výrobných procesov: možnosť prehliadky svojich výrobných zariadení, čo vám umožňuje získať lepšiu predstavu o tom, ako sú výrobky vyrábané a či zodpovedajú vašim očakávaniam ohľadom kvality a udržateľnosti. Nákup jedálenských stoličiek priamo u výrobcu teda prináša zákazníkom nielen výhody vo forme kvalitnejších produktov a individuálneho prístupu, ale tiež zabezpečuje transparentnosť, spoľahlivosť a celkovo príjemnejší nákupný zážitok.