Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Drevený nábytok

Drevený nábytok MIREK

Vitajte v našej kategórii nábytku z dreva, kde spojíme krásu prírodných materiálov s funkčným a štýlovým dizajnom pre váš domov. Naša široká ponuka nábytku zaručuje, že nájdete ideálne kúsky pre každú miestnosť a každý štýl. Prečo vybrať nábytok z dreva z našej kolekcie? Prírodná krása: Každý kus nábytku je vyrobený z kvalitného dreva, ktoré zachováva svoju prirodzenú textúru, farbu a charakter. Tento prírodný prístup pridáva do vášho domova teplý a útulný pocit. Trvanlivosť: Drevo je známe svojou odolnosťou a dlhou životnosťou, čo zaručuje, že váš nábytok bude slúžiť po mnoho rokov bez straty kvality. Štýlový dizajn: Naša kolekcia nábytku z dreva ponúka rôznorodé štýly a dizajny, či už preferujete moderný minimalistický vzhľad, rustikálny čaro vidieka alebo elegantný klasický dizajn, určite nájdete niečo, čo zapadne do vášho interiéru. Funkcionalita: Okrem estetiky je náš nábytok navrhnutý s dôrazom na praktické využitie. Využite každý kúsok priestoru vo vašej domácnosti s našimi inteligentnými a funkčnými  dizajnmi. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou nábytku z dreva a doprajte svojmu domovu ten najlepší prírodný šarm a eleganciu. Objavte naše produkty ešte dnes a vytvorte si prostredie, ktoré bude odzrkadľovať váš jedinečný štýl a osobnosť.

nábytok santa dubový nábytok Oslo dubový nábytok Love Luxusný nábytok More - drevo orech americký

Nábytok jánošik Nábytok helsinki Nábytok Denved do chodby dubové stoly dubové postele hodnotenie nábytok texas nábytok denver do spálne nábytok vigo do obývačky nábytok alexandra nábytok New line nábytok Vigo do chodby jedálenské sety jedálenské stoličky

nábytok Nice

Kolekcia tina Kolekcia Lisabon dub vo farbe orechu Kolekcia Lisabon dub Kolekcia Miami

dubový nábytok vidiecky nábytok provence nábytok Provence nábytok LILLE Prestige kolekcia jedálenské stoličky záhradný nábytok Postele jedálenské stoly Recenzie

Predstavujeme vám novú kolekciu drevený nábytok do spálne a obývačky . Naša najnovšia kolekcia je výsledkom dlhoročnej spolupráce s renomovanými dizajnérmi, ktorý dali nadčasový a moderný tvar veľmi populárnemu borovicovému nábytku z masívu. Viac ako 10 ročná história a skúsenosti vo výrobe nábytku nám pomohli vytvoriť pre vás kvalitný drevený nábytok do obývačky, spálne a detskej izby za  výhodnú cena . 

Útulný a príjemný na pohľad, kvalitný a pevný na funkčnosť . Náš drevený nábytok je trvácny, atraktívny a moderný. Aj vy môžete vlastniť  doma kus prírodný.  Ekologický nábytok z čistého dreva je tou najlepšou voľbou. Prírodné drevo dáva nábytku  a celej  miestnosti  špeciálny znak a charakteristiku.

Selsky nábytek

Vidiecký nábytok

Provensálsky dřevěný nábytek

Provensálky nábytok

Dubový nábytek Helsinki

Dubový nábytok - Helsinki

Alexandra

Dubový nábytok - Alexandra

Dubový nábytek Nice

Dubový nábytok - Nice

Dubový nábytek New Line

Dubový nábytok - New Line

Březa

Brezový nábytok

Dubove jídlení sety

Jedálenské sety 

Matrace Good Sleeping

Matrace