00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Knižnice a regále

Knižnice a regále

Určite má každý z nás vlastnú zbierku vecí, ktoré by rád v svojej domácnosti vystavil. Nech už sú to knihy, keramické alebo sklené dekorácie, či fotografie Vašej rodiny, zaslúžia si svoj priestor, kde by dokonale vynikli. A práve ten dokážu poskytnúť knižnice a regále z našej ponuky.

Prinášame Vám exkluzívne masívne knižnice, regále a vitríny, ktoré zaujmú svojim honosným dizajnom a tým najkvalitnejším materiálom. Čisté a starostlivo vyberané prírodné drevo je totiž to naj, čo sa na výrobu nábytku môže použiť. V našich dielňach mu dodávame charakteristický výraz, ktorý sa stane dominantou Vášho interiéru. Áno, aj na pohľad malá vitrínka dokáže priestor zatraktívniť, priniesť doň dávku luxusu, no zároveň aj tradície.

Knižnice, regále, a presklené vitríny sú dostupné v mnohých dizajnových prevedeniach vhodných do interiérov zariadených v rustikálnom, vidieckom, no aj v modernom štýle. Obľúbia si ich jednoducho všetci priaznivci dreveného nábytku, ktorí si potrpia na dokonalé spojenie dizajnu a kvalitného masívu vyznačujúceho sa vysokou odolnosťou a životnosťou. Vďaka možnosti výberu povrchovej úpravy odtieňu dreva nebude žiaden problém prispôsobiť toto zariadenie ostatným súčastiam interiéru.

 

Položiek 1 do 20 z 67 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne