00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Outlet nábytok zľava

Vitajte v našom nábytkovom raji! Naša outletová ponuka vám otvára dvere do sveta štýlu a pohodlia za skvelé ceny. Vychutnajte si výber z nášho exkluzívneho sortimentu nábytku z masívu za výhodne ceny. Objavte skvosty pre váš domov a doprajte si poctivé vybavenie domácnosti za výpredajové ceny. V našom outlete nájdete nielen nábytok, ale aj príležitosť pretransformovať svoj domov do miesta plného elegancie a vkusu. Nechajte sa inšpirovať a nakupujte s radosťou! Navštívte nás a doprajte svojmu domovu ten správny dotyk elegancie a štýlu. Vaša cesta k nábytku z masívu od firmy Mirek za bezkonkurenčné zľavy začína tu!

V kategórii outlet nábytok ponúkame lacnejší nábytok v dopredaji, ktorý bol rozbalený či sa jedná o 2. akosť, všetko je uvedené v popise tovaru. Väčšina tovaru v outlete je so zľavou vo výške 40 až 70% od prvotných cien . Ako jeden z najväčších predajcov nábytku pôsobiaci v 5 krajinách máme dostupný aj nábytok , ktorý klient nevedel prebrať, jemne sa poškodil pri doprave , ale bol to prototyp ktorý nešiel do sérovej výroby . Každý jeden kus nábytku je odborne ošetrený v prípade potreby opravený – nikdy by sme Vám nedoručili nábytku ktorý vám urobí starosti . Ponuka outlet je určená pre klientov ktorý hľadajú lacnejší nábytok na podnájom chatu, alebo len v súčasnosti nemôžu alebo nechcú investovať plnú sumu . Však vždy urobíme všetko preto aby aj pri tejto kategórii nábytku na konci bol úsmev a spokojnosť klienta , vždy pred odoslaním každý jeden kus nábytku skontrolujeme . A v neposlednom rade , Nábytok z ponuky OUTLET je možne fyzicky vidieť na našom OUTLET showroome v Košiciach . OTVORENÉ PONDELOK - PIATOK  OD 8.00 DO 16.00 Južna Trieda 82 Košice 

Nábytok mirek OUTLET
Všetkých Vás srdečne pozývame . Outlet a výpredaj nábytku MIREK, nájdete tu aj nábytok ktorého výroba bola ukončená, alebo slúžil ako vystavený tovar na predajniach či veľtrhoch. Nájdete tu sedacie súpravy, kreslá, obývacie steny, stoličky, tv komody a mnoho ďalšieho s výraznými zľavami. Každý jeden kus nábytku je nový či zánovný v dobrej kvalite ako zvyšok ponuky na e-shope. Väčšinou sa jedná o dopredaj posledných kusov zo skladových zásob, ktoré sme už prestali v rámci sezóny vyrábať. Ponúkame však aj vystavené kusy z našej Luxusnej predajne či z expozícií na veľtrhoch, na ktoré pravidelne jazdíme predstavovať náš tovar. Tieto produkty môžu niesť známky ľahkých šrámov, ktoré sú vždy uvedené v popise a nafotené v galérii. Výpredajový nábytok z tejto kategórie je k dispozícii hneď da sa osobne vidieť a môžete využiť vlastný odvoz alebo našu dopravu .
Nábytok mirek OUTLET

Položiek 1 do 40 z 62 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne