Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Matrace

Matrace  od  Nábytok Mirek

Spánok a hlavne kvalitný spánok dokáže ovplyvniť celkový náš deň, náladu ako aj zdravie. Práve preto Nábytok Mirek okrem kvalitných postelí ponúka aj vysokokvalitné matrace. Luxus a skutočná kvalita to je našim heslom a preto spolupracujeme s najväčším výrobcom matracov v Európe, ktorý sa samotnej výrobe matracov venuje viac ako dvadsať rokov. Vybrať si môžete zo širokej ponuky rozmerov, ako aj tvrdosti. Matrace sú rozdelené do jednotlivých kategórií a v každej z nich vám garantujeme najkvalitnejšie materiály a kvalitné celkové opracovanie. Pokiaľ ste si už vybrali váš matrac a teraz riešite dilemu ako ho dopraviť až k vám domov, tak si rozhodne nerobte vrásky. Naša spoločnosť zrealizuje dopravu vlastným autom. Váš tovar príde v dohodnutom čase a samozrejme neporušenom stave.  

Neváhajte preto a pridajte sa aj vy k širokej skupine spokojných zákazníkov. Matrace od Nábytok Mirek napomôžu ochrániť vaše zdravie a spokojný spánok.

Spánok je pre nás životne dôležitý a od jeho kvality sa odvíja tak naša nálada, ako aj celkový zdravotný a psychický stav. To, na čom spíte, dokážete ovplyvniť výberom vhodnej postele, kvalitných roštov a ešte kvalitnejších matracov. Naša firma vám ku kvalitnej drevenej posteli z masívu ponúka aj pohodlné a zdraviu prospešné matrace, presne podľa vašich potrieb a možností. V našej ponuke tak nájdete kvalitné priedušné matrace, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu telu, teplote aj dýchaniu.
Na výber máte z rôznych veľkostí, materiálov aj cien. Vyspite sa tak konečne do krásy a zdravia, a zabezpečte si vhodným matracom len krásne a usmievavé rána.

LATEX 
Vyrába sa na báze kombinácie prírodného mlieka z kaučukového dreva so syntetickým latexom, čo vytvára neobyčajne pevný materiál. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou, vďaka čomu sa ideálne prispôsobuje tvaru tela. Je pevný voči deformácii. Systém otvorov umožňuje výmenu vzduchu a tepla, čo matracu umožňuje dýchať. Vďaka antibakteriálnym vlastnosti latexu sú matrace ním vyplnené veľmi hygienické. 

TERMOPLASTICKÁ PENA 
Jadro tohto typu reaguje na teplo, zvyšovanie ktorého zároveň vedie z zvýšeniu pružnosti. Pena prenáša telesné teplo a prispôsobuje sa jeho tvaru, čo mu zaisťuje primerané podopieranie po celej ploche.               

OVČIA VLNA 
Zadržiava teplo vytvárané organizmom a preto sa používa na zimnej strane matracov. Absorbuje vlhkosť a opätovne ju vylučuje do okolia. Vynikajúco absorbuje pot vylučovaný počas spánku. 

BAVLNA 
Je prirodzeným vláknom s dokonalými hygroskopickými vlastnosťami. Počas spánku dokáže absorbovať takmer polovicu vlhkosti vylučovanej telom. Jej vlastnosti umožňujú ochladzovať náš organizmus a tým aj zaistiť primerané vetranie tela počas horúcich dní. Práve preto sa používa na letnej strane matraca. 

KONSKÉ VLÁSIE 
Vyznačuje sa vysokým koeficientom izolácie a veľmi vysokou pružnosťou a vynikajúcimi tepelnými vlastnosťami. Je odolné proti vlhkosti a výnimočne pevné, čo zvyšuje životnosť matraca. 

KOKOS 
Prírodná surovina zo škrupiny kokosového orecha. Má vynikajúce tepelné vlastnosti a zaisťuje primerané prúdenie vzduchu v matraci. 
Vďaka svojej prirodzenej štruktúre je kokosové vlákno ľahké a vzdušné a má protialergické vlastnosti. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou, pričom absorbuje vylučovaný pot a vlhkosť z okolia.  Vďaka použitiu kokosových panelov dosiahneme efekt spevnenia matraca. 

BONNELL 
Pružiny tohto typu sú vyrobené z vysokoakostného drôtu s priemerom 2,2 mm. Spoje týchto pružín sú vyrobené z drôtu s priemerom 1,8 mm. Takáto konštrukcia zaisťuje vysokú pevnosť a odolnosť jadra tohto typu. 
Výška jadra je 11 cm a v prípade matraca Uranos je to 6 cm. Hustota pružín predstavuje 111 pružín/m² a v prípade Uranosa 120 pružín/m2 

TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY 
Jadro tohto typu tvoria samostatné taštičky s pružinami uprostred navzájom spájané lepidlom. Vďaka takejto konštrukcii je dosiahnutá bodová pružnosť, ktorá umožňuje prispôsobiť matrac tvaru tela.  Výška jadra je 12 cm a v prípade matraca Nuta je to 15 cm. Hustota pružín je 260 pružín/m2 

MULTIPOCKET 
Konštrukčný princíp je rovnaký ako v prípade taštičkových pružín. 
Rozdiel spočíva v hustote, ktorá predstavuje 500 pružín/m2. 
Umožňuje to lepšie prispôsobenie tvaru tela pri súčasnom zvyšovaní pevnosti konštrukcie. Výška jadra: 12 cm. 

Položiek 1 do 40 z 80 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne