00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Jedáleň

Nábytok do jedálne

Plánujete zariadiť svoju jedáleň moderne a kvalitne? V tom prípade neváhajte a načerpajte inšpiráciu a vyberte z našej širokej ponuky jedální od spoločnosti MIREK. Široká ponuka produktov sa snaží vyhovieť zákazníkov, ktorý obľubujú moderný štýl a zároveň si potrpia na prírodných a vysokokvalitných materiáloch. Vybrať si môžete buď samostatné produkty ako aj celé jedálenské sety. Srdcom domova je kuchyňa a jedáleň, preto by toto miesto malo ulahodí nie len oku, ale aj duši. Prírodné drevo dodáva nábytku originálny vzhľad, ktorý umocňuje príjemné chvíle strávene v rodinnom kruhu pri dobrom jedle. Základom nábytku do jedálne je samozrejme priestranný jedálenský stôl a pohodlné jedálenské stoličky. Ako úložný priestor pre príbory a jedálenský servis najčastejšie využijete jedálenské komodypríborníky.

Jedálenské stoly z masívu

Jedálenský stôl je najdominantnejším kusom nábytku kuchyne, či jedálne. V našej širokej ponuke sme sa snažili vyhovieť každému zákazníkovi a splniť aj jeho najvyššie nároky od rozmerov, či dizajnu. V našej ponuke nájdete jedálenské stoly z masívneho dububorovice. Oba typy vás už na prvý pohľad zaujmú svojou pevnosťou a krásnou štruktúrou dreva. Pre milovníkov francúzskeho vidieckeho štýlu ponúkame jedálenský stôl Provence. Do moderných interiérov sa zase dokonale hodí moderný jedálenský stôl s oceľovými nohami a vrchnou doskou z masívneho dubu. Jedálne v rustikálnom štýle dokonale doplníte jedálenským stolom s nohami do A alebo aj stôl s nohami do X.

Jedálenské stoličky z masívu

Neoddeliteľnou súčasťou jedálne sú aj jedálenské stoličky. Aj v tejto kategórií si môžete vybrať zo širokého sortimentu dizajnového ako aj materiálneho prevedenia. Vybrať si môžete moderné stoličky s koženým alebo látkovým čalúnením, poprípade milovníci tradičného dizajnu nájdu v našej ponuke aj celodrevené stoličky.

Jedálenské sety z masívu

Pokiaľ chcete jedálenskú zostavu ako celok a nechcete vyberať každý nábytok samostatne, tak naša kategória jedálenské sety je práve pre vás. Jedálenské sety ponúkajú kompletnú zostavu jedálenského stola a stoličiek. Tento sortiment sa dokonale hodí do domácnosti alebo aj reštaurácií, či hotelov. V závislosti od počtu členov si môžete vybrať jedálenské sety 4+1 alebo sety 6+1. tieto sety predstavujú jeden jedálenský stôl a 4 poprípade 6 stoličiek. Rozťahovacie jedálenské stoly predstavujú dokonalú voľbu v prípade, že sa za stolom občas stretne viac hostí.Nábytok do jedálne MIREK, Vám ponúka len to najlepšie z kuchynského nábytku, ktorý rozžiari Vašu jedáleň a očarí Vašich blízkych! Vyrábame a predávame jedálenské stoly, jedálenské stoličky jedálenské taburety v rôznych kombináciách a rôzneho prevedenia. Vyberte si jedálensky set pre celú Vašu rodinu. Jedálenské sety sú vyrobené prevažne  z kvalitného masívneho dreva, ktoré sa vyznačuje dlhovekosťou a stabilitou. Dlhoročná tradícia vo výrobe je zárukou Vašej spokojnosti. 

Kuchyňa a rovnako aj jedáleň sú dôležitou súčasťou každého domova. Pevný jedálenský stôl je miesto kde sa stretáva cela rodina. Práve tu sa odohrávajú dôležité rozhodnutia, plánuje sa budúcnosť a diskutuje sa o problémoch súčasnej doby. Kvalitný drevený nábytok v týchto miestnostiach je obzvlášť namáhaný najme ak máte malé deti. Preto je dôležité aby bol od skúseného výrobcu a patričnej kvality .  

Prechádzať podľa

Položiek 1 do 40 z 339 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne