00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Prestige bellissimi mobile

Mimoriadna zľava – 5 % na drevený nábytok z tejto kolekcie , použité zľavový kód „ 2024 „ toto číslo stačí vložiť do nákupného košíka a automaticky sa vám odpočíta zľava – 5 %

Predstavujeme vám novú prémiovú kolekciu nábytku PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE 2022. Ide o prvotriedny drevený voskovaný rustikálny nábytok v štýle Talianskeho vidieka. Táto kolekcia obsahuje nábytok do celého domu a nájdete v nej  jedálenské stoly, postele či komody z borovice. Táto výnimočná kolekcia  je krásnou klasikou do výnimočných interiérov s elegantným a nevtieravým povrchom a dizajnom. Štýlový drevený voskovaný nábytok sa dokonale hodí do každého interiéru rodinného domu aj prestížneho bytu. Nábytok je vďaka ručnej výrobe mimoriadne odolný a jeho kvalita je monitorovaná v každej fáze výroby. Nábytok z masívu ma charakter a nádych elegancie, to mu dodáva aj voskovaná povrchová úprava , ktorá je na nábytok impregnovaná ručne . Prestížna kolekcia nábytku má hrubé sokle ktoré dodatočne spevňujú štruktúru nábytku a robia ho tak mimoriadne stabilným. Nábytok v rustikálnom štýle vyzerá krásne, prirodzene, ekologicky a ľahko sa udržiava. Výrobca dreveného nábytku si dáva záležať nielen na jeho klasickom vzhľade, ale aj na jeho solídnom spracovaní. Používa sa len ten najlepší pevný materiál a nábytok sa v bielej povrchovej úprave  pokrýva navyše lakom, aby bol ešte odolnejší. V kolekcii voskovaného dreveného nábytku nájdete originálne a veľmi kvalitne spracované: stoly, štýlové písacie stoly, jedálenské príborníky, jedno a dvojkrídlové skrine, knižnice, spálňové komody, vinotéky. Stavte na eleganciu a luxus a vyberte si z našej najnovšej kolekcie rustikálneho Prestige Bellissimi Mobile. Nábytok doručujeme už zmontovaný tak po rozbalení ho môžete hneď užívať. Doprajte si aj vysokú kvalitu za dostupnou cenu .  Ekologický čistý nábytok z masívu pre náročného klienta .

Položiek: 32

na stránku

Nastaviť zostupne

 

Vstúpte do sveta nostalgického pôvabu s našou kolekciou dreveného rustikálneho nábytku, ktorý dýcha atmosférou starožitného francúzskeho vidieka. Každý kúsok v našej kolekcii je maľovaný s ohľadom na detaily, aby vám priniesol autentický pocit histórie do vášho domova. S eleganciou a šarmom, ktoré evokujú časy minulé, tento nábytok je nielen vizuálnym lákadlom, ale aj praktickým doplnkom pre váš interiér. Objavte kúsky, ktoré vám pomôžu vytvoriť atmosféru pokojného a útulného francúzskeho vidieka v každej miestnosti vašej domácnosti.

Drevený nábytok rustikálny

 

Všetky modely kolekcie nábytku prestige