Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Postele z masívu

Hľadáte novú postel do vašej spáľne? Postele z masívu priamo od výrobcu

Veríme že ste tu správne... Rodinná firma nábytok Mirek s historiu a praxou vo výrobe a predaju postelí už od roku 1993. Ponuka sa neustále rozširuje no na prvom mieste je u nás vždy kvalita a spokojnosť zákaznika, ktorú reprezentuju naše overené postele z masívu. V sortimente nájdete jednolôžkové postele, manželské postele ale aj atypické rozmery 120 či 140 cmNovinkou sú čalunené postele.  Na prvom mieste je spokojný zákazník, a kvalitný výrobok. Drevo je materiál ktorý overil čas. Používame moderné výrobné technológie spojené s tradíciou. Vyrábame postele z masívu ktorý sú pevné, funkčné a budú spoľahlivo slúžiť dlhé generácie. 

Kvalita postele je nesmierné dôležita. Aj preto pri produkcií nových druhov posteli najprv testujem jej odolnosťa životnosť. Špecializujeme sa na postele z masívu (borovica, buk, dub, breza ). Ešte váhate? Tu je niekoľko dôvodou prečo si vybrať práve nás:

  • ■ tradícia vo výrobe a predaji posteli už viac ako 20 rokov,
  • ■ na prvom mieste je kvalita vašej budúcej postele,
  • ■ moderný dizajn ocenený množstvo cien a certifikátov,
  • ■ množštvo realizovaných hotelov a penziónov, vrátane viac ako 15 000 spokojných klientov,
  • ■ doručenie postele už do 48 hodín od objednávky,
  • ■ vlastná doprava a záruka dodania nepoškodenej postele.

Prechádzať podľa

Položiek 1 do 40 z 226 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne

Manželská posteľ z masívu pre dokonalý spánok

Podľa štatistík v posteli strávime v priemere viac ako 20 rokov nášho života. A to už je veľmi vážny dôvod vyberať pri posteliach len to najlepšie a byť ku sebe veľkorysí . Vyberte si posteľ od nás a zaručujeme vám dobrý spánok v harmónii s prírodou v našej ponuke si nájde posteľ skutočné každý , kto hľadá kvalitnú manželskú posteľ za rozumnú cenu . Firma nábytok Mirek ponúka niekoľko typov a prevedení manželskej postele   : posteľ boxspring zaujme napríklad viac dielnou konštrukciou, ktorá sa skladá z konštrukcie rámu , pružinovej základne (boxu) a  matraca – súčasťou môže byť aj  krycia podložka (topper). Tento druh spania je vyšší a prináša mimoriadne bodovo elastické komfortné odpruženie. Tento druh spania je veľmi populárny v hoteloch a ubytovacích zariadeniach . Štandardná posteľ sa väčšinou skladá z masívneho rámu  na ktorom je drevený , alebo lamelového rošt. Ukončenie je  matracom  . Všetky tri súčasti môžete zostaviť resp vybrať samostatne pri klasickej posteli .  Zatiaľ čo kontinentálna posteľ / Boxspring poskytuje riešenie za cenu kompletu. Objavte najrôznejšie postele rôzneho tvaru . V našej ponuke sa nachádzajú oblé manželské postele hranaté postele, postele s minimalistickým tvarom . 

Dubová posteľ z dreva