00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Nábytok do predsiene VIGO

Dubový nábytok do DO PREDSIENE VIGO

Luxusný a moderný dubový nábytok určený do chodby a predsiene

Dobrý deň prajem , vďaka naším neustálim vylepšeniam vo výrobe, logistike, plánovaní a získavaní nových zdrojom sme dosiahli zníženie ceny nábytku z dubu pre kolekciu VIGO . Celý túto úsporu sme sa rozhodli premietnuť do zníženia ceny pre obľúbené kolekciu nábytku z masívu . AKCIA je časovo limitovaná – ak uvažujete vymeniť nábytok a rozmýšľate nad nábytkom z dubu takáto ponuka tu už veľmi dlho nebude. Ceny sú už upravené pri produktoch. 

Prémiový nábytok do predsiene z kolekcie Vigo je vyrobený z dubového dreva a je dokonalým darčekom od prírody pre váš domov. Nábytok je novinkou na jeseň 2020.  Je vyrobený v kombinácii prémiových materiálov dubového dreva a exkluzívnej prírodnej dubovej dyhy. Dvierka a šuplíky majú tiché zatváranie soft-close. Nábytok Vigo je ošetrený vysoko kvalitným nemeckým olejom LIVOS. Povrch nábytku je mierne štruktúrovaný. 

Kolekcia Vigo nábytok do predsiene obsahuje:  predsieňovú skriňu do chodby s kompaktným rozmermi vhodné na kabáty alebo bundy.  Dubový botník  Vigo typ 10 kde vo vrchnej časti sa nachádza šuplík s dostatkom odkladacieho priestoru s tichým zatváraním soft-close. V spodnej časti je 2 x úložný priestor pre vaše topánky. Panel na stenu, ktorého výhodou je 5 plnohodnotných vešiakov vrátane účelnej police, pod ktorou je dlhá tyč na vešanie vášho oblečenia.  Luxusné zrkadlo s nádherným dubovým rámom so širokým využitím.

 

Nábytok do predsiene Vigo  

Luxusná zostava jevhodná aj do menšej chodby, s veľkým množstvo odkladacieho miesta. Vešiaková stena je kombinovaná s kovovými prvkami čím sa dotvára jeho nadčasový dizajn. Police sú vhodné na odkladanie topánok. Na nábytok nepokladajte mokré predmety, predíde tak znehodnoteniu. Rám je dubové drevo, zvyšná časť je nádherná exkluzívna prírodná dubová dyha s krásnou štruktúrou dreva. Stena sa dodáva v čiastočnom demonte s jednoduchou montážou.

Položiek: 17

na stránku

Nastaviť zostupne