00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Dubové komody

Dubové komody

Komoda je nesmrteľným nábytkom, ktorý v interiéroch nachádza všestranné využitie. Poslúži ako funkčná skrinka v obývacej miestnosti, kde v nej môžete skladovať napríklad malý domáci bar, v spálni, v ktorej zvýši úložné kapacity pre Vaše oblečenie, ale aj ako praktický pomocník v jedálni či na chodbe. Prinášame Vám zaujímavú paletu dubových komôd vyrobených z odolného masívneho dreva, pre ktoré vo Vašej domácnosti zaručene nájdete vhodné miesto.

Dub patrí medzi najtvrdšie domáce dreviny, a preto je ideálny na výrobu toho najkvalitnejšieho nábytku. Dokáže s prehľadom zvládať aj nadmerné zaťaženie a poskytuje extrémne vysokú životnosť. Ak sa preto rozhodnete pre nábytok vyrobený z dubu, je veľká pravdepodobnosť, že Vás prežije. Dubovému drevu dávame v našej výrobe, ktorá má dlhoročnú tradíciu, zaujímavý šat, vďaka čomu vznikajú naozaj luxusné prevedenia nábytku. Medzi naše produkty patria aj atraktívne dubové komody.

Dubové komody z masívu sú dostupné vo viacerých veľkostiach a riešeniach úložných miest. Od klasických zásuviek, poličiek, až po ich vzájomnú kombináciu. Nájsť môžete tiež čiastočne presklené komody, ktoré poslúžia aj ako vitríny. Vďaka univerzálnej dubovej farbe ich zladíte naozaj s akýmkoľvek iným zariadením vo Vašom interiéri. 

Položiek 1 do 40 z 71 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne