Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Komody do obývačky

Komody z masívu do obývačky

Komody do obývačky

Komody do obývačky sa tešia čoraz väčšej obľube. Svojim dizajnom si získavajú čoraz viac a viac nadšencov. Komody do obývačky z masívu predstavujú menší kus nábytku, ktorý však dokáže dokonale uskladniť vaše veci a súčasne pôsobiť elegantne pričom dodajú obývačke pocit priestrannosti.

Tento vkusný doplnok dokáže dokonale zaujať. Každá komoda z dreva sa vyrába z prvotriedneho masívu s patričnou eleganciou s prvkami tradície. . To zaručuje pevnosť a dokonalú odolnosť. Z dizajnového hľadiska si môžete vybrať komody do obývačky v šuplíkovom prevedení, v prevedení so skrinkou, alebo aj kombináciou týchto dvoch variant. Pevné kovanie garantuje, že sa vám dvierka nepouvoľňujú poprípade nezaseknú. Veľkou výhodou je aj inteligentný systém samodosúvania šuplíkov. Vďaka tomu sa nemusíte obávať opotrebeniu a zasekávaniu koľajničiek. Vybrať si môžete komody z masívneho dubu, ktoré sa radí do kategórie vysoko luxusného moderného nábytku. Alebo ostať verní klasike a zvoliť si komody v rustikálnom dizajne.

Nábytok Mirek ako popredný dodávateľ masívneho nábytku garantuje vysokú kvalitu, pevnosť a odolnosť. Naším benefitom je dlhoročná prax a spokojní zákazníci. Neváhajte preto a vyberte si aj vy luxus a kvalitu.

Položiek 1 do 40 z 103 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne