Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Vidiecke rustikálne komody

Rustikálne vidiecke komody v kolonialnóm štýle patrí medzi veľmi žiadaný druh nábytku a to predovšetkým do spálne a obývačky, vyrábame rustikálne komody z čistého dreva - komody maju napodobnovať a imitovať starožitný nábytok. 

Tradičný štýlový dizajn, ktorý upúta pozornosť všetkých ľudí – to je jednoducho rustikálny nábytok a najmä rustikálne komody, ktoré dokážu zaujať každého už na prvý pohľad. Rustikálne komody sú veľmi flexibilným kusom nábytku. Je možné ich umiestniť do viacerých izieb, do spálni, alebo obývačiek. V každej izbe si nájdu svoje efektívne využitie. V spálni je možné rustikálnu komodu využiť na uskladňovanie posteľnej bielizne. V obývacej izbe sa zas rustikálna komoda mení na televíznu komodu, alebo vo vyhotovení s dvierkami na barovú skrinku, kde si môžete uskladniť všetky obľúbené nápoje. Rustikálne komody vyrábame u nás výhradne z dreveného masívu. Masív je na výrobu nábytku najvhodnejší. Dokáže navodiť spojitosť s prírodou, nie je zdraviu škodlivý a navyše je ekologický. Komody z dreva Posledné realizácie

Rustikálne vidiecke komody 

 • Šuflíkové komody
 • Komody s dvierkami
 • Komoda s dvomi dvierkami
 • Komoda so štyrmi zásuvkami
 • Vysoké komody do spálne

Rustikálne komody sú dokonalo prepracované, povrchová úprava patinované úchytky im dodávajú starožitný vzhľad. U nás je možné si zaobstarať rustikálne komody šuflíkové, s dvierkami, alebo aj kombinované. Konečný výber je samozrejme na Vás. Rustikálne komody sú vyrábané z borovicového dreva tej najvyššej kvality, vďaka čomu sa naše rustikálne komody pýšia dlhou životnosťou. Ak túžite po klasickej rustikálnej komode, zaobstarajte si rustikálnu komodu v hnedej farbe. Ak chcete vniesť do svojho príbytku nádych romantiky, rustikálna komoda v bielej farbe je pre Vás vhodným riešením. Nábytok priamo od výrobcu je tou správnou voľbou .

Prečo si zakúpiť rustikálne vidiecke komody na nabytokmirek.sk?

 • Vyrábame komody v rôznych vyhotoveniach, ponuka je široká a pestrá. Možnosť úpravy rozmerov na mieru .
 • Borovicový masív, ako materiál na výrobu, je zdravotne nezávadný a veľmi ekologický.
 • Náš nábytok vyniká nielen kvalitným opracovaním, ale tiež aj dlhou životnosťou.
 • Nákup priamo u výrobcu je omnoho ekonomickejší, pretože nepreplácate predajcom.
 • Vyrábame rustikálne komody z toho najlepšieho borovicového dreva, vďaka čomu Vám komoda vydrží slúžiť mnoho rokov.
 • Vo výrobe nábytku máme dlhoročnú prax, ktorá zaručuje vysokú kvalitu nábytku.
 • Naše rustikálne komody sú povrchovo ošetrené včelím voskom a ich celkový vzhľad pôsobí veľmi elegantne.
 • Dopravu realizujeme po celej Slovenskej aj Českej republike našou bezpečnou dopravou
 • Nabytokmirek.sk má tisíce spokojných klientov a vy môžete patriť medzi nich.

Vidiecke komody

Vidiecky štýl zažíva v poslednom období renesanciu. Pri zariaďovaní interiéru sa mnohí z nás odvracajú k dávnym tradíciám, ktoré v sebe skrývajú obrovskú hodnotu. Nemusí sa však jednať o kompletné zariadenie priestoru vidieckym nábytkom, ale aj o umiestnenie jedného naozaj zaujímavého prvku v duchu tohto štýlu. A ním môže byť aj komoda.

Komody sú naozaj praktickým typom nábytku, ktorý sa v domácnosti vždy zíde. Nie je pravidlom, že do priestoru sa musí umiestniť komoda pochádzajúca z rovnakej zostavy ako ostatný nábytok. Potreba úložných priestorov sa totiž s časom mení a často jednoducho nie je možné nájsť komodu, ktorá bola na trhu pred niekoľkými rokmi. Komody nám preto umožňujú vytvárať zaujímavé kontrasty, ktoré dokážu interiér výrazne ozvláštniť. Na tento účel je ideálne využiť aj vidiecke komody.

Vidiecke komody sa nesú v štýle dávneho zariadenia, aké ste mali možnosť vidieť v dobových interiéroch. Sú vyrobené z odolného masívneho dreva, ktoré spolu s autentickým dizajnom vytvára dojem, že komoda má za sebou už svoju odžitú históriu. Vidiecke komody sú dostupné v tradičnej hnedej farbe dreva, ale aj v jej kombinácii s bielou, ktorá bola populárna najmä na francúzskom a talianskom vidieku.

Položiek: 20

na stránku

Nastaviť zostupne