00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Obývačka

Nábytok do obývačky z masívu

Obývačka je miestom, kde každý z nás hľadá oddych a pokoj. Príjemnú atmosféru  nám pomôže zabezpečiť aj útulný vzhľad a design, ale aj jej funkčné usporiadanie a kvalitný nábytok do obývačky. V našej ponuke nájdete rustikálny nábytok do obývačky, moderný nábytok do obývačky ale aj luxusný nábytok z dubového dreva. Starostlivo pracujeme s priestorom, hmotou, architektonickou kompozíciou a materiálmi a výsledkom sú jedinečné a nadčasové interiéry  . Obývačka je pre mnohých miesto relaxu a oddychu. Častokrát sa práve tu stretávate so svojou rodinou a priateľmi. Príjemnú atmosféru vám pomôže zabezpečiť aj útulný vzhľad a dizajn ako aj prírodný materiál.  Práve nábytok do obývačky od spoločnosti Nábytok Mirek sa pýši dlhoročnou tradíciou a množstvom kvalitných produktov. Nábytok do obývačky vyrábame z poctivého dreveného masívu. Čo je garanciou vysokej, kvality, pevnosti ako aj elegantného dizajnu.  V našej ponuke nájdete rustikálny nábytok do obývačky, moderný nábytok do obývačky, ale aj luxusný nábytok z dubového dreva. Starostlivo pracujeme s priestorom, hmotou, architektonickou kompoziciou a materiálmi - výsledkom čoho sú jedinečné a nadčasové interiéry.

Obývacie steny 

Ak snívate o obývačke v jednotnom nadčasovom a luxusnom dizajne tak v tom prípade ste na správnej adrese. Obývacie steny sú dokonalou voľbou pre každý typ interiéru. Vďaka tomu bude vaša obývačka pôsobiť jednotne ako dokonalý celok. Obývacie steny z dubového masívu sú zaručene správnou voľbou a vydržia verné slúžiť po celé desaťročia bez straty na kráse. Stavte na kvalitu a doprajte svojej obývačke dokonalú krásu v podobe obývacej steny z dubu.

TV komody

Televízna komoda predstavuje ideálny prvok do vašej obývačky či spálne. Použitím 100% dubového masívu v špičkovom spracovaní dosahuje naozaj výnimočných kvalít. Kúzlo prírodného materiálu komody ulahodí vašim zmyslom, prevonia celú miestnosť charakteristickou vôňou dreva a zároveň upúta pozornosť svojím jedinečným dizajnom. Povrchová úprava sa vykonáva prírodným olejom, vďaka čomu výsledný produkt získava na odolnosti voči drobnému mechanickému poškodeniu. Olej tiež zdôrazňuje krásu textúry prírodného dreva a zároveň zachováva jeho prirodzený vzhľad. Nábytok z dubového masívu s povrchovou úpravou Olej, predstavuje dokonalú kombináciu vďaka ktorej jednoducho zladíte takmer ktorýkoľvek dubový nábytok z našej ponuky. Zásuvky sú opatrené systémom tichého dovierania soft-close, ktorý je zárukou pohodlného zatvárania a bezproblémového fungovania aj po rokoch používania.  TV komoda je starostlivo zabalená a zmontovaná, takže sa montážou nebudete musieť zdržiavať. Televízna komoda bude po vybalení z ochranného obalu ihneď pripravená na používanie!

Konferenčné stolíky

Bez konferenčného stola si mnohí nevedia svoju obývačku ani predstaviť. Čo potom, keď okúsi luxus dubového konferenčného stola ? Luxusný dubový materiál je zárukou kvality, jednoduchý obdĺžnikový tvar konferenčného stola potom zaručuje, že stolík ľahko zapadne do každého interiéru. Ponechaný prírodný vzhľad je garanciou toho, že sa v  interiéri stane dominantou.  Dizajnový a zároveň nadčasový nábytok do obývačky ponúka všetko po čom moderné srdce túži. Vybrať si môžete zo širokej ponuky produktov vyrobených z vysoko kvalitného masívneho dubu. 

Prechádzať podľa

Položiek 1 do 40 z 291 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne