00 421 910 855 888 

Obývacie steny

Obývacie steny

Zariadiť obývačku nie je vždy jednoduché. U nás však nájdete luxusné obývacie steny, ktoré dokonale zmenia vašu obývaciu izbu. Obývacie steny sú vyrobené z vysokokvalitného masívneho dreva čo im dodáva dlhotrvácnosť, kvalitu a punc elegancie. Vybrať si môžete buď z vkusného moderného dizajnu alebo elegantného rustikálneho štýlu

Zariadenie obývačky nie je jednoduchou záležitosťou. Obzvlášť ak chcete v nej skĺbiť praktickosť, luxus a eleganciu. V našej ponuke si môžete vybrať obývacie steny, ktoré dokonale plnia všetky vaše požiadavky a úlohy. Či už túžite po modernej obývacej stene alebo ostávate verní klasike a uprednostníte vkusný tradičný dizajn.

Obývacie steny z našej kolekcie sú vyrobené z vysoko kvalitného drevené masívu, ktorý je skutočnou zárukou dlhovekosti. Vďaka dokonalej prepracovanosti jednotlivých kusov nábytku tak dokážete zariadiť svoju obývačku vkusne a pritom jednoducho. Luxusné obývacie steny z dubového masívu sa dokonale hodia do moderných, nadčasových domácností. Vďaka povrchovej úprave ekologický lak, alebo olej je obývacia stena chránená pred nežiaducim znečistením a UV žiarením. Výhodou masívneho nábytku je okrem jeho pevnosti aj fakt, že všetky kusy sa dodávajú už v monte, čiže nemusíte tráviť dlhé hodiny skladaním a hľadaním jednotlivých častí.

Sme popredným dodávateľom a výrobcom masívneho nábytku, tak na Slovensku ako aj v Čechách. Náš tím pracovníkov sa už dlhé roky snaží čo najviac vyhovieť svojim zákazníkom. Pridajte sa k širokej skupine spokojných zákazníkov a vyberte si skutočnú kvalitu a luxus.

Položiek 1 do 12 z 26 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne