00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Vitríny do jedálne

Vitríny do jedálne

Zariadenie jedálne netvorí len jedálenský stôl so stoličkami, ale aj nábytok, do ktorého môžete uložiť Vaše riady. Ten Vám umožní mať všetko poruke a zároveň dá do pozornosti Vaše vzácne stolovanie. Skúste pri návrhu dizajnu jedálne upustiť od vysoko-moderných povrchov nábytku, ale stavte na nesmrteľnú tradíciu. Vitríny do jedálne vyrobené z masívneho dreva ju rozhodne prinesú aj k Vám domov. A to nie je všetko.

Ak chcete výrazne zvýšiť hodnotu Vášho interiéru, mali by ste doň umiestniť aj nadštandardné kúsky, ktoré vybočujú od bežného zariadenia svojim materiálom, ale aj dizajnom. Práve drevený masív je synonymum kvality, odolnosti a životnosti v ráde niekoľko desiatok rokov. Jeho precíznym spracovaním vzniká luxusný nábytok, ktorý Vás ohúri aj svojim atraktívnym vzhľadom. A ten môžete vďaka masívnej vitríne vniesť aj do Vašej jedálne.

V našej ponuke nájdete viaceré varianty vitrín do jedálne, z ktorých si zaručene vyberiete jednu aj do tej svojej. Tento dizajnový, no plne funkčný prvok jedálenského priestoru vyrábame s ohľadom na charakteristiky ako tradičných, tak aj moderných interiérov. Aj preto Vám prinášame viaceré prevedenia vitrín, ktoré môžete skombinovať so širokou škálou zariadenia jedálne. Všetky vitríny sú navyše dostupné hneď v niekoľkých odtieňoch dreva. 

Položiek 1 do 40 z 59 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne