00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Dubový nábytok alexandra

Dubový nábytok z masívu  Alexandra 100 % dubový masív

Dobrý deň prajem , vďaka naším neustálim vylepšeniam vo výrobe, logistike, plánovaní a získavaní nových zdrojom sme dosiahli zníženie ceny nábytku z dubu pre kolekciu ALEXANDRA . Celý túto úsporu sme sa rozhodli premietnuť do zníženia ceny pre obľúbené kolekciu nábytku z masívu . AKCIA je časovo limitovaná – ak uvažujete vymeniť nábytok a rozmýšľate nad nábytkom z dubu takáto ponuka tu už veľmi dlho nebude. Ceny sú už upravené pri produktoch. Platné od 12.9.2022

Celodrevený masívny nábytok z dubového dreva z kolekcie Alexandra je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu prvej triedy . Dokonalý nadčasový výrobok ktorý sa na nemeckom  trhu dostal medzi TOP  kolekcie - luxusný nábytku z dreva je pýchou našej predajne . Výberom  dubového  nábytok si kupujete určitý štýl umenia a hlásite sa k filozofii návratu k prírodným materiálom v domácnosti . Doprajte zdravé prostredie pre seba a svoju rodinu – drevený nábytok je ekologický čistý !  Drevo je už od dlhé roky materiál ktorý overil čas, má tradíciu a históriu nie len v nábytkárskom priemysle. Nábytok sa vyrábam na najmodernejších CNC linkách  ktoré mu dajú tvar na potešenie vaších oči a zahriatie vášho srdca . Drevený dubový nábytok - investícia ktorá sa oplatí.  Dubový nábytok bol vyvinutý a vyrobený v spolupráci s poprednými dizajnérmi v Nemecku a Taliansku na jeho tvorbe pracuje kooperácia firiem z Nemecka, Poľska a Slovenska. Firma nábytok Mirek je výhradný predajca a spolutvorca kolekcii dubový nábytok pre Európsky trh.

Prečo nábytok do obývačky na nabytokmirek.sk 

100 % čistý masív, moderný nábytok vám doručíme po celej SR a ČR. 
Nábytok z dubu má unikátnu a jedinečnú kresbe dreva.
Drevo je ekologický materiál ktorý overil čas, podporte svoje zdravie. 
Pevnosť a sila je najlepšou voľbou pre rodiny s malými deťmi. 
Ochranné bezpečnostné balenie ktoré zabraní poškodeniu pri preprave.
Vďaka vašej spokojnosti pôsobíme už v 4 krajinách EU s úspešnosťou 97 %.
Nábytok prechádza trojnásobnou kontrolou a prichádza vám dokonalý produkt .
Ponúkame Vám nadčasový a elegantný nábytok Vysoká životnosť dubového nábytku bez straty kvality.

Výroba dubového nábytku, 100 % čistý ekologický masív 

Výroba dubového nábytok z čistého dreva je ošetrená najmodernejším výrobným procesom v Európe, nábytok je expedovaný prevažné do FrancúzskaNemecka, vysoká kvalita je samozrejmosťou . Niekoľkonásobná kontrola výrobku zaručuje, dokonalý nábytok do vášho interiéru.   

dubový nábytok do obývačky a jedálne

(Všetky fotografie sú autorsky chránené a nie je dovolené ich žiadnym spôsobom rozmnožovať, kopírovať a inak využívať bez súhlasu autora © 1.9.2014  Ing. Mirek )

Položiek 41 do 55 z 55 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne