00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Dubový nábytok texas

Dubový nábytok do obývačky, spálne  a jedálne TEXAS / DENVER  už v predaji

Luxusný a moderný dubový nábytok z masívu určený do spálne a obývačky

Dobrý deň prajem , vďaka naším neustálim vylepšeniam vo výrobe, logistike, plánovaní a získavaní nových zdrojom sme dosiahli zníženie ceny nábytku z dubu pre kolekciu texas / DENVER - nový názov . Celý túto úsporu sme sa rozhodli premietnuť do zníženia ceny pre obľúbené kolekciu nábytku z masívu . AKCIA je časovo limitovaná – ak uvažujete vymeniť nábytok a rozmýšľate nad nábytkom z dubu takáto ponuka tu už veľmi dlho nebude. Ceny sú už upravené pri produktoch. Platné na objednávky od 12.9.2023

dubový nábytek do obávaku texas / dallas

Výnimočnosť a nadčasovosť sa skrýva pod našou najnovšou kolekciou pre rok 2018. Dubový nábytok do obývačky a jedálne Texas Prináša jedinečný dizajn s charizmou. Nábytok vytvorí z obývacej izby a jedálne skutočný domov, v ktorom budete chcieť tráviť vaše jedinečné okamihy. Nábytok je dostupný vo farbe prírodný olej a dub pálenie. O nadštandardnej kvalite vás presvedčí 100% masívny prevedenie dubového dreva. Dubový nábytok do obývacej izby si môžete ľubovoľne vyskladať podľa rozlohy vašej miestnosti. V kolekcie nájdete Niekoľko typu a druhu tovaru.

Nábytok má krásnu prírodnú štruktúru vrátane hrčí a kazov dreva, ktoré sú starostlivo vyberaní aby vytvorili jedinečnú harmóniu prírodného nábytku. Nebojte sa nákupu cez internet ako jediný vám dávame možnosť vrátenia tovaru do 14 dní priamo našou dopravou. Nábytok je vyrobený najmodernejšími CNC strojmi, čo zaručuje najvyššiu kvalitu. Nákupom u nás získate okrem krásneho nábytku aj záruku spokojnosti a ocenenia dizajnu. Moderný dubový nábytok do obývačky a jedálne z prémiovej kolekcie . Nová kolekcia nábytku do obývačky z dubového dreva je nadčasová a elegantná. 

Charakteristické pre kolekciu texas je jej prirodzenosť – použité drevo dub divoký  , Kolekcia texas je naturálna - tak ako ju príroda vytvorila, v kolekcii môžete nájsť  uzly , a praskliny – ktoré sú pre tuto kolekciu charakteristické a nejedná sa o výrobnú vadu.

dubový nábytek dallas

 

 

 

Položiek 1 do 20 z 78 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne