00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Luxusný nábytok

Luxusný nábytok Atlanta / Helsinki

Na fotografii je dubový nábytok vo farbe DUB Páleny 
Nábytok vo farbe dub páleny

Na fotografii je dubový nábytok vo farbe prírodný olej / natural 
Nábytok z dubu vo farbe prírodný olej / natural

Nábytok z našej ponuky je dizajnový, nadčasový a zaujme už na prvý pohľad svojím prevedením aj dokonalým tvarom. Kvalitný luxusný nábytok vyrobený z výberového materiálu sme skombinované s ideou a myšlienkou zachovať čím viac prírodnosti ako na pohľad, tak aj na dotyk. Nábytok Vám bude dlhé obdobie vo vašom interiéry pripomínať príjemná vôňa dubového lesa, ktorú si zamilujte. Už na dotyk je náš luxusný nábytok dokonalé opracovaný najmodernejšou technologiu, pri dotyku cítiť prírodný materiál vyrobený v harmónii s prírodou.    

Náš luxusný nábytok do obývačky a spálne sa vyrába  z kvalitných materiálov dub masív a bočné steny a korpus sú vyrobené z kvalitnej a odolnej drevenej dyhy, ktorá je na dotyk na na pohľad od čistého masívu na nerozoznanie. Náš nábytok dokonale drží farbu a lesk po celú dobu. Masívne dubové drevo ako skelet je zárukou maximálnej hustoty a tvrdosť materiálu. Dizajnové luxusné konferenčné stolíky a luxusné postele s čaluneným čelom a úložným priestorom  z našej ponuky očaria Vás aj vašich známych.

V našej ponuke nájdete luxusný nábytok, ktorý má nadčasové prevedenie, ktoré pôsobí čisto prírodne ma jemné zaoblené tvary a do dotyk cítiť masívne dubové drevo. Moderný luxusný nábytok z kolekcie Helsinki / Atlanta získal mnoho ocenení vo Francúzsku a Nemecku.  Dovoľte, aby sme ako jediný, Vám ho prinieslo aj na Slovensko a Váš interiér bude jedinečný. Náš nábytok je určený pre náročného klienta. Konštrukcia je vždy masívne drevo, v ponuke nájdete aj luxusné stolíky, luxusné stoly, luxusné komody alebo luxusné vešiakové skrine .

Dubový nábytok bol vyvinutý a vyrobený v spolupráci s poprednými dizajnérmi v Nemecku a Taliansku na jeho tvorbe pracuje kooperácia firiem z Nemecka, Poľska a Slovenska. Firma nábytok Mirek je výhradný predajca a spolutvorca kolekcii dubový nábytok pre Európsky trh.   
Link na plagát - DUBOVÝ NÁBYTOK Helsinki / Atlanta / Link na  Návod na ošetrenie a údržbu nábytku 

Luxusný dubový nábytok z kolekcie Helsinki je špeciálne a dôkladne povrchovo upravený „ kefovaným Kartáčovanim „ . Špeciálne kartáče a kefy odstránia pri výrobe z povrchu tzv. mäkké drevo (jarné) a vytvoria štruktúru s vystúpenou tvrdšou zložkou dreva zvýrazňujúcu kresbu. Na povrchu luxusného nábytku ostáva tvrdšia časť dreva, čím povrch získa na tvrdosti a dlhodobom vzhľade čím sa dosiahne okrem originálneho vzhľadu aj dlhšiu životnosť. Pri dotyku cítite prírodné a krásne drevo, ktoré ma aj jedinečnú vôňu. Váš interiér bude dlho pripomínať panenský dubový les. Na konečnú povrchovú úpravu sa používa výlučne renomovaný olej a moridlo nemeckej značky Livos -  PRÍRODNÝ CHARAKTER DREVA

Charakteristické pre kolekciu atlanta je jej prirodzenosť – použité drevo dub divoký  , Kolekcia atlanta je naturálna - tak ako ju príroda vytvorila, v kolekcii môžete nájsť  uzly , a praskliny – ktoré sú pre tuto kolekciu charakteristické a nejedná sa o výrobnú vadu. Charakteristika kolekcie Helsinki / Atlanta 

Prechádzať podľa

  1. Pracovňa nábytok

Položiek 1 do 20 z 64 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne