Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Nábytok More americky orech

Luxusný a prémiový nábytok z dreva do obývačky
Vyrobený z materiálu - orech americký

Kolekcia More - Ak hľadáte niečo exkluzívne do vášho domova alebo niečo extra? Práve nábytok z kolekcie More je tou správnou voľbou. Luxusný nábytok vyrobený z pravého dreva orech americký v kombinácii s nádhernou prírodnou orechovou dyhou v mimoriadne dostupných cenách. Drevo orech americký patrí medzi najexkluzívnejšie dreviny v našich končinách. Precízne spracovanie, luxusný dizajn a použitie tých najkvalitnejších materiálov vytvára z tohto nábytku exkluzívne kúsky pripravené na vysokú úroveň realizácie interiérov . V ponuke nájdete prvky do obývacej izby alebo jedálne. Nábytok sa dodáva už zmontovaný, v kombinácii s kovovými nohami v čiernej matnej farbe získate nadčasový design. Všetky kovania sú značkové Blum. Samozrejmosťou je tiché zatváranie dvierok a šuplíkov soft-close. Drevo je ošetrené prírodným olejom, ktorý nábytok chráni a zároveň zvýrazňuje jeho prírodnú krásu.

Nábytok americký orech KošiceNábytok orech americký

Objavte eleganciu a sofistikovanosť s našou Prémiovou kolekciou nábytku do obývačky Orech americký. Vaša obývačka získava nový význam s montážou tohto jedinečného súboru, ktorý je nielen vizuálne pútavý, ale aj funkčný a vysoko praktický. Nábytok bol navrhnutý s precíznym okom pre detail a skvostne vyrobený z kvalitných materiálov, náš nábytok z kolekcie More Orech americký obývačku transformuje na luxusný priestor. Jeho hladké línie a sofistikovaný dizajn vytvárajú atmosféru elegancie a pohodlia, ktorú si zaslúžite. Každý kus z kolekcie Orech americký je ručne vyrobený a precízne dokončený, aby vytvoril nadčasový kúsok, ktorý sa stane srdcom vášho domova. Nábytok z ošetreného dreva Orech americký je nielen pekný na pohľad, ale aj na dotyk, s jemnou, hladkou dokonalosťou povrchu, ktorá je príjemná pre ruky aj oči. Okrem svojho krásneho vzhľadu je nábytok Orech americký aj výnimočne robustný a odolný. Je navrhnutý tak, aby vydržal roky používania bez toho, aby stratil svoju krásu alebo funkčnosť. Takže neváhajte a doprajte si kúsok luxusu, ktorý vám prinesie naša Prémiová kolekcia nábytku do obývačky Orech americký. Je čas, aby ste premenili svoju obývačku na miesto, kde sa budete cítiť ako vo svojom vlastnom malom kúsku raja.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si vybrať našu Prémiovú kolekciu nábytku do obývačky Orech americký:

1. Presné remeselné prevedenie: Každý kúsok je ručne vyrobený s dôrazom na detail a kvalitu.
2. Nadčasový dizajn: Sofistikovaný, elegantný vzhľad, ktorý sa hodí do každého interiéru.
3. Vynikajúca kvalita: Vyrobené z kvalitného ošetreného dreva Orech americký, naše nábytkové kúsky sú robustné a odolné.
4. Funkcionalita: Naša kolekcia nábytku je nielen krásna, ale aj praktická a funkčná.
5. Luxus, ktorý si môžete dovoliť: Kým naša kolekcia nábytku vyzerá vysoko luxusne, je cenovo dostupná, takže si môžete dovoliť štandard , ktorý si zaslúžite.

Položiek: 7

na stránku

Nastaviť zostupne