Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Nová Línia II 2024

Milý zákazníci dovoľte nám predstaviť novú vylepšenú kolekciu dubového nábytku NOVA LINIA II 2024 . Kolekcia vznikla na základe kolekcie Nová Línia I , ktorá sa úspešne predáva už viac ako 20 rokov. Jedná sa o dokonalý premyslený model ktorý si však žiadal inováciu . Kolekcia nábytku nová linia II, sa v detailoch líši od staršej kolekcie zároveň vychádza z rovnakých typov, ktoré overil čas a v ktorých výrobe už sme veľmi dobrí. Nižšie uvádzame základné charakteristiky kolekcie Nová Linia II Do kolekcie nábytku sme pridali elegantne čierne doplnky: úchytky, nožičky a lišty pod horným okrajom, okolo dvierok, zásuviek a dosky stola. Všetky typy z tejto kolekcie, sú dvihnuté na nožičkách na I-robota - všetky typy okrem stola T-40 a jedálenských stolov T-60/61 sú zvýšené o 3 cm, t.j. voľný priestor medzi podlahy a spodného rámu je 11 cm. Fotografie tvarov (zatvorené a otvorené) , detaily a aranžmány v dobrom rozlíšení sú k dispozícii na stiahnutie na našej stránke

Dubový nábytok Nová linia II

 

Vitajte v našej širokej ponuke dubového nábytku pre vašu obývaciu izbu! Dubový nábytok je známy svojou eleganciou, odolnosťou a prirodzeným vzhľadom, ktorý dodáva vášmu domovu teplo a štýl. Preskúmajte našu kolekciu, ktorá zahŕňa kvalitné kusy od tradičných až po moderné dizajny, aby vyhoveli každému vkusu a potrebám vášho interiéru.  Objednajte si štýlovú Vitrínu alebo komodu pre vašu obývaciu izbu. Náš nábytok  je vyrobené z kvalitného materiálu  a ponúka širokú škálu možností. Dubové stoly a konferenčné stolíky: Doplníte váš interiér elegantnými dubovými stolmi a konferenčnými stolíkmi. Ponúkame rôzne veľkosti a tvary, od priestranných jedálenských stolov po kompaktné konferenčné stolíky, aby ste mali dostatok možností prispôsobenia vášmu priestoru. Dubové skrine a komody: Uložte vaše veci s eleganciou a štýlom do našich dubových skríň a komôd. S rôznymi veľkosťami a úložnými možnosťami sú tieto kusy ideálne na udržanie vašej obývacej izby upratané a organizované. Dubové policové jednotky: Vyzdobte váš priestor našou širokou ponukou dubových policových jednotiek. Vytvorte si vlastnú unikátnu prezentáciu kníh, dekorácií a ďalších predmetov s našimi modernými aj tradičnými dizajnmi. S našou širokou ponukou dubového nábytku a príslušenstva si môžete byť istí, že nájdete tie správne kusy na vytvorenie útulnej a štýlovej obývacej izby, ktorá odzrkadľuje váš jedinečný vkus a životný štýl. Objednajte si ešte dnes a začnite transformovať váš domov!

 

Položiek: 14

na stránku

Nastaviť zostupne

Novinka - Dubový nábytok do obývačky Nová linia II - 2024 - deatily 

Predstavujeme našu novinku pre rok 2024 - dubový nábytok do obývačky, ktorý dokonale kombinuje masívny dub a prémiovú dubovú dyhu. Tento nábytok je navrhnutý s použitím moderných čiernych prvkov, ktoré dodávajú vášmu interiéru štýlový a súčasný vzhľad. Naša kolekcia zahŕňa elegantné stoly, skrine, police a TV stolíky, ktoré spájajú prírodnú krásu dubu s moderným dizajnom. Vytvorte si útulnú a sofistikovanú obývačku s nábytkom, ktorý je nielen vizuálne atraktívny, ale aj trvanlivý a funkčný. 

 

VEĽMI DÔLEŽITÉ - MOŽNOSŤ ÚPRAVY NÁBYTKU NOVINKA : 2024 

 

Mnoho našich klientov, potrebuje pri dubovom nábytku malú zmenu . Komodu, vitrínu, alebo iný kus nábytku z kategórie dubový nábytok vyššiu, nižšiu, širšiu, užšiu ... , miesto dvierok šuplíky , alebo inú modifikáciu . Niekoľko mesačným vývojom sme vytvorili špeciálny program ktorý nám dáva možnosť byt Vám opäť viac nápomocní . A pri objednávke viacerých kusov nábytku sme ochotní vám urobiť niektorý kus nábytku s úpravou rozmeru alebo modifikácie . Pozor každý jeden atypický dopyt ide najskôr na odsúhlasenie a necenenie . Po potvrdení sa vystaví záloha a nábytok je zaradení do výroby. Keďže sa jedná o nábytok na „ objednávku / na mieru „ nie je možne jeho vrátenie do 14 dni bez udania dôvodu. Pre Viac informácii nám neváhajte zaslať váš dopyt na email info@nabytokmirek.sk . Platí pre kolekcie dubového nábytku : Nová Linia Black, Nová Línia , Helsinki , Denver, Texas, Vigo , Nice . 

 

Dubový nábytok nová linia 2024

Dubový nábytok Mirek

Detial nábytku nová linia 2024

Detail nábytku do obývačky