00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Manželské postele z masívu

Prečo kúpiť manželskú posteľ na NabytokMirek.sk ?

 • Nakupujete manželské postele priamo u výrobcu – nepreplácate predajcom.
 • Manželské postele vám doručíme po celej SR a ČR.
 • Pohodlne môžete nakupovať manželské postele z pohodlia vášho domova.
 • Manželské postele prechádzajú kontrolou, a svoju prácu robíme so srdcom.
 • Drevo ktoré používame na postele vyberáme osobne v lesoch , v okolí Východného a Stredného Slovenska
 • Vďaka spokojnosti našim zákazníkom sme sa stali najväčší výrobca nábytku na Slovensku.
 • Viac ako dve desaťročia tradícia výroby a predaja je zárukou kvality.
 • Manželské postele vyrábame na moderných centrách v našej vlastnej výrobnej hale.
 • Manželské postele z brezového dreva patria k naším TOP produktom
 • Ako výrobca nábytku vám vieme prispôsobiť posteľ na mieru
 • Viac ako 6500 vyrobených posteli s 97 % spokojnosťou klientov
 • Náš tým pracuje spolu od roku 1994 profesionalita a nasadeniu našich stolárov je na nadštandardnej úrovni  

Kvalitná posteľ do spálne

 

  Spite BIO

  Trend bio potravín a bio spôsobu života uchvátil už mnohých. Túžba žiť zdravo nie je v dnešnej dobe ničím zvláštna. Ak aj vy uprednostňujete ovocie a zeleninu z trhu, bio mäsko a ryby, odmietate emulátory, či farbivá a obliekate sa výhradne do bio bavlny či ľanu, prihliadnite tentoraz bližšie aj k tomu na čom spávate.V prípade, že k bio nadšencom nepatríte, nevadí. Pokúste sa aj vy zariadiť si svoju spálňu čo najekologickejšie. Veď zdravie a spokojnosť sú vždy prvorad

  é. Ideálne je keď zariadenie celej svojej domácnosti, vrátane spálne, zladíte s prírodou. Zemité farby sú plné pokoja, harmónie a rozvahy, prírodné materiály zas dýchajú čistotou a zdravím. Obľúbeným prírodným nábytkom je jednoznačne nábytok z dreveného masívu. Je pevný, odolný, zdravotne nezávadný, príjemný na dotyk a štýlový aj po estetickej stránke.

  Postele z dreveného masívu sú praktické a pre spánok to najideálnejšie čo môžete nájsť. Na výber máte viacero druhov dreva: borovicový masív ako svetlá klasika, ktorá zútulni a rozjasní každú spálňu, dubová elegancia aj brezový luxus pre tých najnáročnejších. Pevné postele moderných vzhľadov, rustikálnych štýlov či manželská posteľ jednoduchej klasiky.

  Manželské postele z dreveného masívu dokáže šikovný výrobca dokonale prispôsobiť vašim požiadavkám a tak v prípade, že ste sa na trhu ešte nestretli s posteľou svojich snov, stačí si nechať vyrobiť takúto posteľ na mieru. Pri práci s drevom nie je totiž nič jednoduchšie než preniesť vaše sny a predstavy do reality. Aj pri výbere postelí z dreveného masívu si ale dávajte pozor. Nie je totiž drevo ako drevo. Drevený masív musí byť prvotriedny, zdravý, pevný a kvalitne spracovaný aj ošetrený. Ak chcete mať istotu, že tieto požiadavky budú aj naplnené, namiesto hľadania postele v nábytkárskych centrách sa sústreďte na dlhoročného výrobcu dreveného nábytku, ktorý vás presvedčí množstvom svojich skúseností aj referenciami od spokojných zákazníkov. Mimo iného výrobca dreveného nábytku vám vie dať zaručene lepšiu cenu, než býva cena v obchode. Takže nakoniec zistíte, že kvalitná manželská posteľ a spánok v štýle „bio“ sa určite oplatí.

  Zariadenie modernej spálne by malo byť dostatočne precízne. Aj keď každý človek vníma svoje prostredie oddychu rôznym pohľadom, nič sa nezmení na fakte, že v posteli strávime jednu tretinu svojho života. Práve preto by mal byť výber kvalitnej postele prvotriedny.Najlepším riešením, ktoré môžete zvoliť pre Váš pohodlný spánok alebo relax, je drevená posteľ. Tá tvorí dominanciu spálne. Drevené postele z masívu si môžete vyberať priamo v e-shope www.nabytokmirek.sk. Výrobca garantuje tú navyššiu kvalitu a nízku cenu. Sortiment drevených postelí z masívu predstavuje určitú stabilitu a keďže sú vyrobené z najkvalitnejšieho dreva – borovica, smrek a breza, ich životnosť a trvanlivosť je na veľmi dlhé obdobie.Novodobá posteľ spojuje maximálne pohodlie s nápaditým zovňajškom a praktickosťou. Pri jej výbere bude treba zohľadniť použitie a potrebné rozmery. Pre tých, ktorí chcú svoju posteľ obývať sami, má nákupný košík v ponuke jednolôžkové postele. Na svoje si určite prídu aj partnerské dvojice, pre ktoré sú pripravené manželské posteľe. Všetky drevené postele z masívu svojou koncepciou smerujú k modernému, klasickému alebo rustikálnemu dizajnu. Je len na zákazníkovi, aký štýl viac preferuje. Rozmerové kategórie sú od 90 do 200 cm na šírku a do 220 cm na dĺžku.Keďže výrobca má 18 ročné skúsenosti, na jeho portáli www.nabytokmirek.sk tiež nájdete potrebné príslušenstvo k doladeniu spálne, bytu alebo záhrady prostredníctvom drevených výrobkov z masívu. Manželské postele z masívu priamo do výrobcu .

  Fotografie manželské postele v reálnej podobe nie vizualizácie 

  Manželská posteľ

 

  Kvalitné manželské postele

   Spálňa má byť miestom dokonalého relaxu a oddychu. V nej totiž naberáme nové sily do ďalšieho pracovného dňa, liečime sa z nepríjemných chrípok, uspávame svoje ratolesti, čítame, smejeme sa, jednoducho relaxujeme.Aby bola aj vaša spálňa útočiskom a ideálnou miestnosťou zároveň, pri výbere nábytku sa neunáhlite a nenechajte sa zlákať zaručenými „extra akciami“ veľkých nábytkárskych predajní. Obzvlášť veľký pozor si dávajte pri kúpe novej postele. Manželské postele nájdete v nákupných centrách, predajniach nábytku, v štúdiách spánku, na internete, v inzerátoch, alebo si ich môžete dať vyrobiť priamo na mieru.

  Rozmery manželských postelí sú obvykle štandardné – od tých užších ako je 120x200 cm a 140x200 cm, cez klasiku 160x200 cm, 180x200 cm, či 200x200 cm.

  Dizajn postele si vyberáme všetci podľa vlastného štýlu, obľúbených farieb, podľa estetického vzhľadu spálne, alebo aj celého bytu.Na materiál, z ktorého má byť nová posteľ vyrobená, však väčšina z nás prihliada až po čase, zvyčajne vtedy, keď je už neskoro, posteľ je dávno doma a naša nespokojnosť s ňou stále väčšia a väčšia.Mnoho ľudí si totiž v prvom momente zvolí namiesto kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov tie lacnejšie postele, vyrobené napríklad z drevotriesky. Nábytok z drevotriesky však býva napustený škodlivými chemikáliami, ktoré sa postupne a hlavne nenápadne a nebezpečne vylučujú do ovzdušia vašej domácnosti, čo následne nevedomky vdychujete.

  Drevotrieska je tiež náchylnejšia na poškodenia, čo takejto posteli na atraktivite rozhodne nepridá. Aby ste uchránili svoje zdravie aj zdravie svojich najbližších investujte radšej do kúpy postele z dreveného masívu. Kvalitné drevo je ekologické, zdravé pre vás aj váš spánok a v konečnom dôsledku aj ekonomickejšie – zaručuje vám maximálnu možnú životnosť.Výrobca nábytku z dreveného masívu používa výlučne ekologické moridlá a prírodný včelí vosk.Postele sú vyrobené z prvotriednych drevených masívov ako je borovica, dub a breza. Každý z týchto drevených masívov má svojské vlastnosti, a tak si tú svoju manželskú posteľ vyberie skutočne každý.