Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Nábytok do záhrady

Nábytok do Záhrady priamo od výrobcu

 

Zariaďte si svoju záhradu tak, aby vám mohla slúžiť v každom počasí a v každom ročnom období. Vychutnávajte si jej čaro pri jarných oslavách, pri letnom grilovaní s rodinou a priateľmi, či jesennom oddychu. Zatracovať ju nemusíte ale ani v zime. Správne vybratý záhradný nábytok vám totiž na dlhé roky poskytne očarujúcu atmosféru oddychu skutočne za každého počasia. Pri výbere sa sústreďte najmä na materiál, z ktorého má byť váš nový záhradný nábytok vyrobený. Aby sme vás dlho nenapínali prezradíme vám jednu skutočnosť, ktorú už možno aj tušíte. Do prírody sa najviac hodí a zároveň najviac žiada prírodný materiál, a tým je drevený masív. Nekazte čarovný dojem vašej záhrady plastovými stoličkami a iným umelohmotným nábytkom, ale oddajte sa naplno tomu, čo vám príroda sama ponúka. Záhradný nábytok vyrobený z masívneho dreva je pevný a odolný tak, že bez poškodenia vydrží mnoho rokov všetky možné výkyvy počasia, ktoré vašou záhradkou rok čo rok prechádzajú. Na výber máte hneď viacero druhov drevených masívov, a tak si na svoje príde naozaj každý.

Záhradný nábytok z borovicového a smrekového masívu sa hodí najmä do vidieckych záhradiek a chatových záhrad plných kvetov, kríkov a stromčekov, poza ktoré vás vyhrieva zvedavé slniečko. Dubový masív naopak dokonale zapadne do štýlovejších záhrad s nádychom elegancie, luxusu a záhradných lámp. Spoľahlivý výrobca záhradného nábytku sa sústreďuje len na výber prvotriedneho dreva, a tak vaše záhradné stoličky a stoly, či záhradné lavice a kreslá neprekvapí ani vietor, dážď, sneh, ani intenzívne hrejúce slnko. Záhradný nábytok z dreveného masívu odolá aj plesniam, vlahe a zvedavým záhradným zvieratkám, preto ho môžete bez obáv nechať nastálo vo svojej záhrade. Pevný záhradný stôl z dreveného masívu nezaskočí teda ani sila vetra ani váha vašich gurmánskych hostín. Aby sa vám aj vašim hosťom a rodine stolovalo čo najpohodlnejšie, k drevenému stolu sa hodia priestranné záhradné lavice, alebo záhradné stoličky, samozrejme z masívu. Záhradná lavička ale môže slúžiť aj samostatne – napríklad ako posedenie v tom najromantickejšom kúte vašej záhrady. Zmeňte svoje pobyty v záhrade k lepšiemu a dodajte im aj za pomoci záhradného dreveného nábytku to pravé čaro.

 

 

Záhradný nábytok pre krajšiu záhradu

 

Máte pocit, že vašej záhradke niečo chýba? Nie sú to ale stromy, kvety, ani bylinky? A čo takto záhradný nábytok? Ak vás už unavujú nekvalitné plastové stoličky, na ktorých vidno každý škrabanec, pod ktorými vaši hostia občas padnú na trávnatú zem, a s ktorými sa vietor počas búrlivej búrky pohrá tak, že ich zbierate po celej záhrade, doprajte si kvalitný záhradný nábytok. Záhrada je miesto oddychu, je to váš kúsok vlastnej zeme a vlastnej prírody. Vôňa vašich rozkvitnutých kvetov a modré nebo nad nimi. Takúto pohodu si môžete vychutnať plným dúškom pri relaxe len vo svojej záhradke. Jedným z najobľúbenejších záhradných oddychov je pre mnohých z nás stolovanie pod holým nebom. Jedlá pripravené s láskou a podávané na čerstvom vzduchu chutia mnohým akosi lepšie, než jedlo podávané vo vnútri. Ale, môže vám chutiť ešte viac! Nezabúdajte na to, že aj oči jedia. Priláka ich nielen esteticky pripravené jedlo, dôležitý je aj celkový dojem zo stolovania. Estetickú stránku vášho záhradného stolovania podčiarkne kvalitný záhradný nábytok .Základom záhradného stolovania je záhradný stôl, na ktorom môžete bezpečne servírovať všetky dobroty. K stolu samozrejme patrí aj záhradné sedenie pohodlné a pevné zároveň. Zaobstarajte si záhradný nábytok z dreveného masívu a povýšte chvíle strávené vo vašej záhrade do iných sfér. Vyberajte si z kvalitného borovicového, smrekového a dubového masívu, ktoré svojou pevnosťou a odolnosťou neprekvapí vskutku nič. Okrem maximálne možnej životnosti vás záhradný nábytok z masívu poteší aj svojou jemnosťou na dotyk, pri ktorej pocítite čistotu samotného dreva. Záhradný stôl nájdete hneď vo viacerých štýloch. Obľúbený vidiecky či gazdovský stôl je vhodný hlavne do typických chalupárskych záhrad, ktoré sa bohato využívajú najmä na grilovačky a srdečné hostiny. Ak je aj vaša záhrada vždy plná hostí, problém s miestom na sedenie vám pomôže vyriešiť záhradná lavica. Záhradná lavička sa hodí aj k elegantnejším záhradným stolom z dubového masívu, pri ktorých môžete usporiadať štýlové párty, ale aj romantické večere. Záhradný nábytok z dreveného masívu je jednoducho univerzálny. Nájde sa v ňom každý a ako príjemný bonus vás bude po kúpe ešte dlho pri srdci hriať pomer cena verzus kvalita.

 

Záhradný nábytok z masívu .

Pokiaľ chcete počas teplých dní väčšinu svojho času tráviť vonku, je dôležité zveľadiť a spríjemniť si toto prostredie. Do správnej záhrady samozrejme patrí aj záhradný nábytok. Vďaka nemu môžete relaxovať celý deň, nie je predsa nič lepšie ako oddychovať na krásnom čerstvom vzduchu obklopený prírodou a to najmä po vyčerpávajúcom dni v práci. Väčšina z nás si práve takto predstavuje ten pravý relax. Samozrejme , v každom prípade by ste na záhradnom nábytku nemali šetriť. Zainvestujte. Dnešná ponuka záhradného nábytku sa nevzťahuje už len na stoly s nepohodlnými stoličkami. V dôsledku veľkého dopytu je sortiment záhradného nábytku a ďalších doplnkov každým dňom čoraz väčší a väčší. Pred výberom správneho záhradného nábytku je dobré položiť si otázku aký materiál sa hodí do vašej záhrady. Chcete záhradný nábytok drevený, kovový alebo ratanový? Máte z čoho vyberať. Veľké množstvo ľudí však preferuje najmä drevený nábytok, ktorý je vďaka svojmu vzhľadu na pohľad krajší. Drevený záhradný nábytok pasuje do záhradného prostredia ako uliaty, niekedy ešte väčšmi než kovový nábytok. Avšak nesmieme zabúdať na to, že kovový nábytok je určite pevnejší vďaka čomu vydrží dlhší čas a následná investícia sa Vám určite oplatí. Súčasnou požiadavkou väčšiny zákazníkov pri výbere záhradného nábytku je hlavne pohoda, štýl a taktiež aj nenáročná údržba. Aj po niekoľkých rokoch môže záhradný nábytok vypadať ako nový, stačí ak sa oň dobre staráte. Samozrejme je len na vás ako sa rozhodnete, každý z nás dobre vie, čo je pre nás to najlepšie. Vďaka širokému sortimentu si môžete záhradný nábytok kupovať v súpravách, poprípade si budete kupovať jednotlivé prvky. Výber správneho nábytku nie je jednoduchý, určite sa musíte posilniť silnou dávkou trpezlivosti a pochopiteľne, aj veľkou fantáziou.