00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Provensálsky nábytok

Provensálsky nábytok z dreva 

Splňte si sen o Vašom vlastnom malom kráľovstve vďaka nábytku v Provensálskom štýle, vyrobenom z čistého dreva. Nádherný tradičný nábytok v štýle provence, premení vaš domov na kráľovstvo francúzskeho vidieka. V našej ponuke nájdete manželské postele s vyrezávaním čelom vyrobené z poctivého dreva ktoré premenia vašu spálňu na miesto ako z rozprávky. Jedálenské stoly a stoličky do kuchyne vás očaria nielen detailnými ornamentmi a krásnym francúzskym dizajnom, ale i svojou praktickosťou a pevnosťou. V našej ponuke nájdete aj komody s dvierkami a šuplíkmi ktoré majú dostatok miesta pre všetky Vaše potreby, majte dostatok ukladacieho priestoru a budete mať dokonalý prehľad a poriadok. V našej Ponuke nájdete 4 kolekcie nábytku, ktoré sa líšia najme farebnosťou .

Veľmi populárny je Štýlový nábytok vo vidieckom štýle základom je masívne drevo so zachovanou štruktúrou – vrchné dosky sú kartáčované to znamená že cítite pri dotyku príjemnú krasu a dotyk prírody . Štýl je jedinečný a typicky pre francúzsky vidiek. V jednotlivých kusoch vidieckeho nábytku dominujú vintage prvky s patinou predstavujúce populárne štýlové opotrebenie a zostarnutie nábytku, čo robí vidiecky štýl nábytku v dnešnej dobe vyhľadávaným. Na výrobu štýlového vidieckeho nábytku sa využíva borovicové drevo. Povrchová úprava je voskovanie včelím voskom , ktoré je na nábytok nanášane ručne . Charakteristické pre vidiecky nábytok sú ručne kuté kovania a úchytky ktoré imitujú zahrdzavenie .

Kolekcia nábytku PROVENCE LES BAUX sa stala právom najpopulárnejšia . Výnimočne skĺbenie farieb a detailov da vyniknúť každému kusu nábytku vo vašom interiéry. Prevažne sa kombinuje farba biela s hnedou, alebo hnedá s bielou patinou  – ako doplnok používame originálne francúzske úchytky , panty a kľučky ktoré dávajú provenslaskému nábytku patričný šmrnc . Nábytok lex baux je vyrobený z čistého dreva a na impregnáciu sú použité výlučne prírodné materiály vysokej kvality. 

Vidiecky nábytok Le baux kolekcia Prestige bellissimi France nábytok Rustikálny nábytok

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE nábytok z dreva, pre náročných inšpirovaný a vyvíjaný v milane . Naše dlhoročné skúsenosti s výrobou, predajom a dizajnom v nábytkárstve sme zúročili pri vývoji a výrobe kolekcie prestige bellissimi. Nábytok je vyrábaný na moderných cnc centrách, stolármi ktorý majú dlhoročné skúsenosti a prax. Na prednej časti sú charakteristické frézy a dekoratívne vzory , masívne drevo ako garant spolahlivosti – môžete sa spoľahnúť na kvalitu aj po rokoch užívania . Rukoväte boli vybrané od talianskej spoločnosti Bosetti Marella. Pánty sú vo farbe starej mosadze. Nábytok je bez dojazdov na šuplíkoch a ma imitovať starožitný nábytok. Velmi dôležitý rozdiel je povrchová úprava – na impregnáciu používame lak ktorý ma veľmi dobre vlastnosti pri čistení a údržbe.