Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

O nás

Sme rodinná firma s tradíciou, spojili sme skúsenosť s dravosťou, medzi naše hlavné výhody patrí flexibilita rozhodovania, dlhodobejšie plánovanie, stabilita a istota. Rýchly prenos informácií od manažmentu k pracovným tímom, kombinácia skúsenosti starších členov rodiny a dravosti mladých – pozitívny vzťah k zamestnancom a miestnym komunitám, lojálnosť zamestnancov k firme  . Domnievame sa a cítime pocit  zodpovednosti za vytváranie, pracovných miest a vyvíjame úsilie, aby sme zamestnanosť vo svojej firme stále zvyšovali. Táto skutočnosť sa premieta do vyššej vernosti a lojálnosti našich zamestnancov. 

Predaj a výroba nábytku prevažne z masívu sa stalo pre nás poslaním , nie je to pre nás len práca ale aj životná náplň . V dnešnej dobe je možnosti nákupu mnoho preto si treba zvážiť komu zveríte do rúk svoje pohodlie a charakter svojho bývania .  Je dôležité aby nábytok ktorý si vyberiete mal tradíciu, málo kto z nás vie zariadiť celý dom , byt penzión naraz  . Väčšinou sa to rieši na etapy preto je pre vás dôležité aby nábytok ktorý si vyberiete sa vyrábal aj o pár rokov a stále v tom istom farebnom odtieni . Pracujeme výlučne s materiálom prvej triedy , v našej tvorbe je nie len kvalita ale aj srdce . 

Drevo sa v prípade nábytku používa snáď odkedy sa nábytok vyrába , oproti drevotrieske ma nesmierne veľa výhod – je ekologicky nezávadný, neškodí zdraviu . Nábytok z masívu je pevný aj po rokoch užívania a váš domov cítiť  prírodou . Čo sa týka ceny , naše moderné obrábacie centrá a dlhoročná prax s výrobou nám dovolili stlačiť cenu nábytku dolu ale kvalita rastie . Pre nás je dôležitá vaša spokojnosť .  V našej ponuku môžete nájsť tradičný rustikálny nábytok ktorý je pre milovníkov 20-30 rokov minulého storočia , ak ste túžili žiť v časoch zámkov splňte si svoj sen a priblížte sa k dobám dávnym  . Ak máte predstavu o modernom a luxusnom nábytku pre náročných , dubový nábytok je určení práve vám . Doprajte svoju interiéru reprezentatívny dizajn . Nezabudli sme ani na záhradu , v časoch horúčav nepadne nič lepšie ako posedenie v altánku v lone prírody , prosím pozrite si našu ponuku do ktorej patrí záhradná lavica, záhradný stôl, hojdacia sieť, veterný mlyn a množstvo doplnkov celú našu ponuku nájdete v kategoríi záhradný nábytok  . Náš tým odborníkov je tu pre Vás .  

Nábytok Mirek je rodinná firma ktorá vznikla v roku 1992 .Na trhu pôsobí 22. rok ,  za ten čas  uskutočnila množstvo  vylepšení, a čo  viac,  uspokojila stovky náročných klientov. Za finálnou podobou dreveného  nábytku stojí dlhoročná tradícia a prax,  ktorá  značí kvalitu. Disponujeme vlastnou výrobnou halou o výmere viac ako 3000 m a predajnou  plochou 1000 m2Pri nákupe od výrobcu šetrite svoj čas aj peniaze , využite našu ponuku nábytku za bezkonkurenčné ceny na trhu . A my Vám ho donesieme naším autom po celom Slovensku už za 15-25 € . Množstevné zľavy na nábytok .  Pomôžeme zariadiť Váš hotel penzión ale aj domácnosť .Nábytok ktorý má štýl.