Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Drevený nábytok pre hotel

Nábytok do reštaurácie

Drevený nábytok pre hotel, penzión alebo reštauráciu.


Top ponuka Mesiaca FEBRUÁR pevný drevený stôl + 4 x drevená stolička

Rozmer pre reštauráciu vieme urobiť aj na mieru, štandartné rozmery 140 x 80, 160 x 80, 180 x 90 alebo 200 x 100 + pevná zosilnená stolička, populárny vidiecký nábytok ktorý dodá vášmu priestoru štýl a eleganciu za rozumnu cenu  : 

stol stolicky do restauracie

Kladieme dôraz na vysoký európsky štandard vo vývoji a tvorbe svojich produktov, spolupracujeme s prvotriednymi architektmi ktorý navrhnú dokonalý nadčasový dizajn a my mu dáme tvar, pevnosť a trvácnosť v podobe nábytku z dreva. Naše dlhoročné skúsenosti a prax vo výrobe nábytku nám umožnili vytvoriť výrobný program pre majiteľov penziónov a reštaurácii, ktorý majú záujem zariadiť svoj interiér štýlovým nábytkom z masívu, do ktorého sa oplatí investovať. Vyrábame drevený nábytok pre reštaurácie, štýlové spalne pre penzióny ale aj záhradné sedenie pre letné terasy. Naša moderná výrobná hala disponuje technológiu, ktorá nám umožní vyrobiť nábytok na mieru či už potrebujete zariadiť podľa seba  reštauráciu alebo apartmán.

Biely hotelový nábytok Drevený nábytok biely

Štandardný sortiment zahŕňa nábytok z masívu vyrobený z vysoko kvalitnej borovice , jelše , buku alebo dubu . Nábytok je starostlivo ošetrený s ekologickým lakom, voskom alebo olejom, ktoré sú bezpečné pre životné prostredie a človeka . V našej ponuke nájdete štýlový sedliacky nábytok, tradičný provensalský štýl alebo moderný luxusný dubový nábytok. Nech sa rozhodnete pre ktorúkoľvek variantu – máme mnoho skúsenosti a urobíme všetko pre to aby ste boli s nábytok od nás spokojný

Hotelový nábytok Nábytok do penziónu  

Zariadili sme viac ako 200 reštauračných zariadení na Slovensku a v okolitých krajinách, náš provensálsky nábytok zdobý hotelové komplexy  v mestách Avignon a Nice, štýlový rustikálny nábytok je ozdobou viacerých penziónov v Rakúskom Zell am See, Salzburgu a susednej Budapešti a Prahe. Naša dlhoročná skúsenosť, tradícia a cit pre detail sú zárukou kvality. Vyberte si drevený nábytok Mirek a my urobíme všetko pre Váš znamenitý interiér s charizmou. Vyrábame nábytok v harmónii s prírodou. 
Drevený Nábytok pre reštauráciu  Nábytok pre reštauráciu

 Jedálenský set z dreva nábytok z masívu  Drevený nábytok

Luxusný drevený nábytok

Drevený nábytok do reštaurácie príborník do jedálne nábytok z masívu do reštaurácie

Dôležité pri výbere nábytku do reštaurácie, baru či hotela je vytvoriť príjemný interiér, ktorý vynikne a ostane nezabudnuteľný . Skúste sa inšpirovať našimi realizáciám a dajte svojim stolom a stoličkám vo Vašej reštaurácii originálny vzhľad a maximálne pohodli  pre zákazníka. Možnosť výroby rozmerov stolov na mieru 

 

  

  

 

  

 

   

 

Luxusný rustikálny drevený nábytok vyrobený so zmyslom pre detail a eleganciu .