00 421 910 855 888 

Vidiecke komody

Vidiecke komody

Vidiecky štýl zažíva v poslednom období renesanciu. Pri zariaďovaní interiéru sa mnohí z nás odvracajú k dávnym tradíciám, ktoré v sebe skrývajú obrovskú hodnotu. Nemusí sa však jednať o kompletné zariadenie priestoru vidieckym nábytkom, ale aj o umiestnenie jedného naozaj zaujímavého prvku v duchu tohto štýlu. A ním môže byť aj komoda.

Komody sú naozaj praktickým typom nábytku, ktorý sa v domácnosti vždy zíde. Nie je pravidlom, že do priestoru sa musí umiestniť komoda pochádzajúca z rovnakej zostavy ako ostatný nábytok. Potreba úložných priestorov sa totiž s časom mení a často jednoducho nie je možné nájsť komodu, ktorá bola na trhu pred niekoľkými rokmi. Komody nám preto umožňujú vytvárať zaujímavé kontrasty, ktoré dokážu interiér výrazne ozvláštniť. Na tento účel je ideálne využiť aj vidiecke komody.

Vidiecke komody sa nesú v štýle dávneho zariadenia, aké ste mali možnosť vidieť v dobových interiéroch. Sú vyrobené z odolného masívneho dreva, ktoré spolu s autentickým dizajnom vytvára dojem, že komoda má za sebou už svoju odžitú históriu. Vidiecke komody sú dostupné v tradičnej hnedej farbe dreva, ale aj v jej kombinácii s bielou, ktorá bola populárna najmä na francúzskom a talianskom vidieku.

Položiek 1 do 12 z 16 celkom

na stránku

Nastaviť zostupne