Aktualizovať
cookies
00 421 910 855 888 
00 421 949 011 189 

Záruka

Možnosť vrátenia tovaru

Pri nákupe môžete mať mnoho pochybností. Nemusíte sa však nimi zaťažovať! Nábytok Mirek  vám ponúkame možnosť vrátenia tovaru do 14 DNÍ bez udania dôvodu. Ak nie ste spokojní so zakúpeným tovarom alebo sa vám jednoducho nehodí, môžete nám ho do 14 dní vrátiť. Stačí, ak nám tovar prinesiete späť v pôvodnom stave, nemontovaný, s pokladničným blokom a balením, my vám vrátime peniaze alebo tovar vymeníme za iný. Táto možnosť neplatí pri výpredajovom tovare a tovare zo špeciálnych ponúk resp. tovar vyrobený na mieru .

Záruka kvality

Nábytok Mirek  poskytuje na všetok tovar, ktorý ponúka záruku kvality 2 roky. Na vybrané časti sortimentu poskytuje dokonca záruku kvality omnoho dlhšiu!

Sušenie dreva. Drevo je sušené najmodernejšou technologiou na menej ako 11 % čo zabraňuje pracovaniu dreva aj po rokoch používania

Testy kvality. Takmer všetok nábytok  a väčšina našich bytových doplnkov sú testované podľa európskych a iných medzinárodných noriem a štandardov.

Nikto nie je dokonalý.I keď sa snažíme o to najlepšie, môže sa stať, že pri rozbalení tovaru zistíte určitú chybu. V takom prípade sa obráťte na naše oddelenie Služby zákazníkom, kde vám radi pomôžeme a postaráme sa o nápravu.

Nábytok Mirek má viac ako 18 000 registrovaných a spokojných klientov. Pridajte sa do našej veľkej rodiny a čerpajte naše výhody .